Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autorestart z bluescreenem przy włączaniu laptopa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 freesamen

freesamen

    Początkujący

  • 26 postów

Napisano 26 09 2011 - 08:33

Witam,

Posiadam laptopa Asusa (3 letni).

Ostatnio mialem z nim nie male problemy, nie widzial mi w ogole dysku z pozycji windowsa, przy rozruchu stawal na czarnym tle i przestawalo sie ladowanie systemu.

Pozniej go kilka razy wyciagalem z laptopa, przeczyscilem wszystkie styki jakimi jest podpiety do plyty glownej.
Oraz dalem mu naprawianie systemu i go uruchomilo.



Nastepnie postawilem system od nowa (ma kilka dni).
I na poczatku wlaczal sie normalnie, bez zadnych problemow a od wczoraj znowu zaczyna mu sie cos dziac, laduje mi system (przechodzi juz za to czarne tlo), juz widze pulpit powitalny z napisame "Zapraszamy" i nagle wyskakuje mi taki blad: (w zalaczniku).


I teraz mam pytanie co moze byc przyczyna?
Dalej jest cos zle ze systemem? (oryginalna wersja Windows 7 na ktorej siedzialem ponad 2 lata).
Czy moze cos z dyskiem sie dzieje? lub cos jeszcze innego?


zdjecie zostalo zrobione jak wyskoczyl mi ten bluescreen, na samym dole tam jest skanowanie (uchwycilem gdy bylo 45%), dochodzi do 100% i robi restarta

Załączone miniatury

  • 110926_080947.jpg

  • 0

#2 Abback

Abback

    Ojciec Dyrektor

  • 514 postów

Napisano 29 09 2011 - 21:28

Urządzenie sprzętowe lub usługa systemowa zażądała danych, które nie znajdowały się w pamięci, powodując błąd wyjątku. Przyczyną może być wadliwa pamięć fizyczna (Właśnie to grzebanie mogło uszkodzić kości RAM-u lub sloty na płycie głównej) lub niekompatybilne oprogramowanie, w szczególności programy zdalnego dostępu oraz antywirusowe.

Rozwiązanie: Jeżeli błąd wystąpił natychmiast po zainstalowaniu sterownika urządzenia albo aplikacji, spróbuj użyć Trybu awaryjnego, aby usunąć sterownik lub odinstalować program.

Użytkownik Abback edytował ten post 29 09 2011 - 21:30

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych