Skocz do zawartości


Zdjęcie

Audigy SE - losowy szum przy używaniu mikrofonu w grze TF2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Redux

Redux

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 25 11 2012 - 00:49

Witam.
Już jakiś czas temu zmieniłem kartę z Yamaha YMF744 na SB Audigy SE i różnica w jakości dźwięku jest zauważalna nawet w plikach .mp3 - nie żałuję więc zakupu. Niestety, okazuje się, że nowa karta wywołała problemy z mikrofonem w grze Team Fortress 2. Otóż losowo (gdzieś około 75%) zamiast mojego głosu z mikrofonu, do graczy trafia cholernie głośny szum. Problem ten występuje tylko w tej grze, w innych grach oraz programach wszystko działa poprawnie. Borykam się z tym problemem od miesięcy, a oto co w tym czasie próbowałem zrobić:
- testowałem różne pakiety sterowników (oryginalne ze strony Creative, P17X Series Support Pack 2.7 oraz PAX PCI Audigy All-OS-Driver 2012 v4.35, aktualnie posiadam te pierwsze) - bez poprawy,
- sprawdzałem inne mikrofony - bez poprawy,
- zmieniałem ustawienia w panelach karty dźwiękowej (zależnie od zainstalowanego przeze mnie pakietu) - bez poprawy,
- przeinstalowywałem grę - bez poprawy,
- wyłączałem i włączałem "+20dB Boost" w systemowym panelu dźwięku oraz "Zwiększ czułość mikrofonu" w Steam oraz w grze - bez poprawy.
Przypominam, że karta to Sound Blaster Audigy SE na PCI, czyli ta sama, która jest częścią komputera, na której występuje problem, dokładniej tego opisanego w mojej sygnaturze.
Za pomoc z góry wielkie dzięki.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych