Skocz do zawartości


Asz13123

Rejestracja: 14 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 26 11 2008 20:30
-----

Moje posty

W temacie: Autostart Płyty nie włącza sie

19 11 2008 - 20:22

A że co bo nie zrozumiałem , co chcesz zrobić ??





chciałem defragmentować dysk e i wtedy wyskakuje komunikat taki jak napisałem. Jak uruchamia się ten chkdsk

W temacie: Autostart Płyty nie włącza sie

18 11 2008 - 21:15

zmień dane wartości (szestnastkowy) wpisz 95



Witam! dzięki serdeczne za pomoc ale mam jeszcze jedno pytanie
Polecenie Uruchom chkdsk na dysku E przy otwieraniu defragmentacji
co z tym zrobić

W temacie: Autostart Płyty nie włącza sie

17 11 2008 - 20:13

wpisz regedit do uruchom, kliknij na klucz

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdrom

i sprawdż wpis AutoRun po prawej - powinno byc 1, jeśli będzie 0 kliknij 2 razy na AutoRun i zmień na 1

w kluczach HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
HKEY_LOCAL_MACHINE - reszta tak samo

sprawdz, czy nie ma wpisu NoDriveTypeAutoRun - jeśli jest, podaj, jaka jest wartość po prawej
(jeśli będzie jakis inny wpis z AutoRun kliknij na nim prawym i usuń)



Sprawdziłem to tak jak pan napisał NoDrive TYPEAUTORUN-- Wartość:0x000000b5(181) i co mam dalej robić

W temacie: Autostart Płyty nie włącza sie

15 11 2008 - 20:08

Sprawdź czy usługa "Shell Hardware Detection" (Wykrywanie sprzętu powloki) jest na auto...
* Kliknąć na Start
* W pole uruchom wpisać gpedit.msc
* Następnie w Kluczu Computer Configuration należy wyszukać podklucz Administrative Templates (Szablony administracyjne)
* W nim podklucz System i kliknąć na niego
* Następnie w prawym oknie wyszukać wpis Turn on Autoplay (Wyłącz funkcję autoodtwarzania) wybrać jej właściwości
* Ustawić opcję Włączone / Enable

//W Windows Xp Professional


Dziękuję bardzo za dobrą rade. Autoodtwarzanie działa, gdy się go uruchomi przez kliknięcie na skrót CD-rom, Chociaż chciałbym żeby po włożeniu płyty uruchamiał się on automatycznie. Co mam zrobić? Jaka może być tego przyczyna?