Skocz do zawartości


Askaniusz

Rejestracja: 28 mar 2009
OFFLINE Ostatnio: 23 09 2013 22:51
-----

Moje tematy

Civilization 2 contra Win7

23 09 2013 - 22:51

Błagam o pomoc. Czy jest jakiś sposób (oprócz drugiego dysku z systemem) aby na Win7 zagrać w Civilizację 2 ?

Dla mnie to Gra-Gier i bardzo boleśnie odczułem przejście z XP na Win 7. W trybie zgodności też nie poszło. Czy jest to możliwe ??