Skocz do zawartości
Aktualnie masz wyłączony javascript. Kilka funkcji może nie działać. Włącz ponownie javascript, aby korzystać z pełnej funkcjonalności.
23 09 2013 - 22:51
Błagam o pomoc. Czy jest jakiś sposób (oprócz drugiego dysku z systemem) aby na Win7 zagrać w Civilizację 2 ?
Dla mnie to Gra-Gier i bardzo boleśnie odczułem przejście z XP na Win 7. W trybie zgodności też nie poszło. Czy jest to możliwe ??