Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Art]Pentagram Freezone Fan Speed Controller 2 Silver


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kochan

kochan

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 26 03 2007 - 17:20

Dostałem z komputronika właśnie ten mały kontroler Pentagram Freezone Fan Speed Controller 2 Silver. Kontroler obrotów wentylatora umożliwiający płynną regulacje prędkości obrotowej (w zakresie od 5.5 V do 12 V); wyposażony w alarm dźwiękowy ostrzegający o ewentualnym zatrzymaniu wentylatora np. przez splątany kabel; całość w gustownej, aluminiowej obudowie przystosowanej do standardowej zatoki 3,5 cala.
Dołączona grafika

Instalacja tego kontrolera jest bardzo łatwa podłanczamy wtyczke w 3 pinowe wejście dla wentylatora a wentylator do 3 pinowego wejścia od kontrolera. Wystaczy włączyć komputer i cieszymy sie kontrolerem. Kabel ma ok. 130 cm długości może troszke przesadzam z 1 metr napewno. Istnieje też możliwośc że po włączeniu komputera kontroler będzie "piszczał" oznacza to że wiatraczek stoi ale widzimy że z on jednak sie kręci pozostaje nam jedynie wejście do biosu i wylaczyc trzeba kontrole obrotów wentylatora i kontrole temperatury.

Plusy:
- Gustowne wykonanie
- alarm dźwiękowy
- łatwa instalacja
- regulacje prędkości obrotowej (w zakresie od 5.5 V do 12 V

Minusy:
- W niektórych płytach nie chodzi
- Kontroler tylko na 1 wiatraczek

Podsumowanie:
Jeżeli chodzi o mnie nie satysfakcjonuje mnie ten kontroler ponieważ mam 3 wiatraczki. Jeżeli posiadał bym 1 z pewnością został bym jego kolejnym zwolennikiem. Bardzo spodobało mi sie wykonanie, kolor, pokrętło :rolleyes: również cena mnie uwiodła ale i również sygnał dźwiękowy.
Jeżeli chodzi o ocene kontroler zasłużył na 4+ ponieważ zostały wykryte 2 minusy jeden mniejszy ale 2 o wiele więksyz otóż nie gra z tanimi i starymi płytami głównymi.

Jest to mój artykuł! Napisany na pewnym portalu i forum.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: piszczenie komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych