Skocz do zawartości


ArX

Rejestracja: 10 mar 2007
OFFLINE Ostatnio: 21 06 2007 10:14
-----

Moje posty

W temacie: www.dobrylinux.net

29 05 2007 - 19:09

JarekMk top niezły. Może ja też coś zrobię bo całkiem nieźle gimpuję. Postaram sie do Ciebie odezwać ale teraz mam mało czasu...

W temacie: www.dobrylinux.net

27 05 2007 - 15:56

Bardzo fajna grafika, tak trochę w w stylu web 2.0 (gradienty/ efekt szkła), troszkę nie pasuje mi logo. - 9/10
Treści na razie brakuje, ale za pomysł (jak dla mnie świetny) - 10/10
Szkoda że wszystko zostało zrobione na gotowych rozwiązaniach, i trochę brakuje na stronce świeżości...

Jeśli poszukujesz redaktorów/newsmanów/moderatorów/grafików/programistów pisz do mnie. Linux nie jest mi obcy, a w wakacje będę miało trochę wolnego czasu. Chętnie pomogę w rozwoju strony.

Myślę że warto by było podzielić poradniki na 3 poziomy trudności. Ułatwi to szybkie szukanie nowicjuszom.

W temacie: Czego nie nawidzicie w Windows XP

26 05 2007 - 22:02

U mnie :

- IE
- Windows Messenger
- Przydzielanie pamięci :) zgrozo
- cena

Dariosso, mam podobne marzenia, jednak na razie odrzuca mnie słaba znajomość assemblera i ogólnie trybu rzeczywistego, chronionego, adresów pamięci, przerwań itp... Pomysłów mi nie brakuje :D

W temacie: Dieta na przyrost masy

26 05 2007 - 21:56

- Jedz 5 razy dziennie.
- Rób brzuszki/pompki i po tym dostarcz organizmowi trochę białka (jogurt,ryby, chudy twaróg, jajka).
- Śpij co najmniej 8h dziennie.

Pozdrawiam

W temacie: Cooler na procka Athlon 2000+ (1.6 MHZ) Pomoc

25 05 2007 - 22:09

Z jednej strony kupiłeś dobrego, bo to dobry cooler. Z drugiej... No, niestety nie będzie pasował do Twojego kompa.

Postaraj się odwołać zamówienie, bo cooler raczej nie będzie pasował do Twojej płyty głównej. Aktualnie na Apollo nie ma COPPER LITE'a może poszukaj na allegro.