Skocz do zawartości


Zdjęcie

Apollo GP3020 brak sterowników


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 KoszMareQ

KoszMareQ

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 09 08 2012 - 14:35

Witam wszystkich na forum!
Otóż mam mały problem z padem Apollo GP3020, prawdopodobnie ze sterownikami (o czym informuje tajemniczy kod 43). Naczytałem się o tym dużo w internecie, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na pytanie innej niż : "zainstaluj od nowa system lub sterowniki", "zmień pada", albo "pad sam zaczął działać". Ale od początku. Wygrzebałem z kąta pada, który od dłuższego czasu leżał zapomniany z powodu kontuzji. Wziałęm się za niego ,przylutowałem kilka kabelków i czekałem aż zacznę wykręcać triki w FIFIE, a tu nagle błąd: sprzęt nie działa właściwie. Okazało się, że pada nie czyta(unknown device) a także wyskakuje kod 43 (o którym trochę się naczytałem m.in. właśnie o braku sterowników). Podejrzewam że jest to winą mojego systemu (Windows 7 x64), podczas gdy pad nie jest z nim kompatybilny. Macie jakieś pomysły? Informuję, że szukałem sterowników na oficjalnej stronie kompa (Lenovo IdeaPad Z575) i znalazłem te do USB, lecz to nie pomogło. Oczywiście stery ściągane ze strony producenta do pada instalowałem kilkukrotnie. Sam pad działa, kontrolki się zapalają itd.

Pozdrawiam i błagam o szybką odpowiedź Dołączona grafika

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 09 08 2012 - 16:04

Na początek sprawdź go lepiej na innym komputerze czy jest on w ogóle sprawny. Jeśli na innym będzie działo się to samo to będziesz miał odpowiedź na swój problem.

Użytkownik Tomasz6688 edytował ten post 09 08 2012 - 16:19

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych