Skocz do zawartości


Ania06

Rejestracja: 05 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: Informacja prywatna
****-

Moje posty

W temacie: Monoteizm był pierwszy

15 02 2008 - 14:43

Ale co do religi, to jest tak samo. Jestem nietolerancyjna poprostu... Obojętnie o jaką chodzi religie, nie tylko judaizm.

W temacie: Monoteizm był pierwszy

15 02 2008 - 14:29

No Aniu, czyżby ci się skończyły pytania.


No cos ty :) Nie skończyły się, tylko poprostu dokładnie wiem, ze nie dojdziemy do porozumienia, bo ja jestem bardzo nietolerancyjna jeśli chodzi o wiare i niektóre narody też. Dlatego do judaizmu nikt mnie nigdy nie przekona.

W temacie: Ćwiczenia

15 02 2008 - 13:50

Bieganie :) A z ćwiczeń to hm... pompki, brzuszki, salta, porozciągaj się troche...

W temacie: Monoteizm był pierwszy

14 02 2008 - 14:45

Ale są całkowicie inne zwyczaje postępowania ludzi z tych religi. A raczej nie ludzi tylko koscioła. Te wszystkie religie sie bardzo różnia od siebie. I gdyby były takie same to dlaczego nie ma 1 księgi i ona by była przetłumaczona tylko w innych językach. A nie co religia (niby taka sama) wymysla se coś nowego np. Biblia, Koran etc.

W temacie: Monoteizm był pierwszy

14 02 2008 - 10:50

Ja ci nie każę wierzyć we wszystko to jest tylko moja skromna opienia, tak naprawdę poznanie innych religii wymaga najpierw głębszego poznania kultur.

Wiem :D
Ale skoro w tych wszystkich religiach monoteitycznych chodzi o jednego Boga to, dlaczego obchodzone są całkowicie inne święta i wszstko jest inaczej. Przecież, jak to jest 1 Bóg to dlaczego niema tych samych obrzędów, zwyczajów etc. No ja rozumiem, że to se wymyslają ludzie i póxniej zaczynają wierzyć w to co wymyślą, ale skoro jedni se wymyślili tak, a drudzy tak, to jak te dwie rzeczy moga być takie same?
A również w wikipedi przeczytałam, ze w USA jak wyznawca judaizmu, stwierdzi że Jezus jest zbawicielem, to automatycznie przestaje być zydem.