Skocz do zawartości


Andzia417

Rejestracja: 04 lis 2007
OFFLINE Ostatnio: 13 11 2007 15:53
-----

Moje posty

W temacie: Problem z nowym komputerem

11 11 2007 - 22:51

Zareklamuj jak najszybciej pewnie coś skopsali przy składaniu.

Sam zabardzo nie kombinuj...

W temacie: Informacje na temat IIS

05 11 2007 - 19:53

Nie bardzo rozumiem jak miałby ktokolwiek podac ci materiały inne niż z internetu na forum. Przecież książki ci nikt nie prześle, co nawyżej może podac tytuł, ale to sama też możesz sprawdzić, wystarczy wejśc na stronę Heliona i poszukać. Poza tym te materiały w książce czym niby miałyby się różnić od tych w internecie? Myslę że twojemu nauczycielowi nie chodzi o to żebyś w czasie pisania referatu nie korzystała z internetu, tylko żeby nie był pisany metodą "ctrl+c - ctrl+V - ctrl+p"


Tak właśnie chodziło mi o tytuły sprawdzonych książek i jakieś ciekawe artykuły na których mogła bym się oprzeć.
Może akurat ktoś się tym interesował i wie w których książkach piszą normalnym językiem który bym zrozumiała i jest dość konkretnie napisane.
Bo nie każda książka w której jest na temat IIS jest warta zakupienia i będzie można z niej korzystać w przyszłości.

W temacie: Informacje na temat IIS

05 11 2007 - 00:19

Nie bardzo wiem czego oczekujesz - że ktoś napisze gotowy referat i ci podeśle? Takie rzeczy to tylko w erze...
Musisz wejśc na google, poszukać materiałów, przeczytać i zrozumieć co tam pisze, a później opisać to własnymi słowami. Wiem że to dużo pracy ale nikt za Ciebie tego nie zrobi.


NIe chodzi mi o gotowy referat. Bardziej o jakis materiały z których mogła bym skorzystać do jego napisania, nie koniecznie zaczerpniete z internetu.