Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alarm antywłamaniowy a polisa ubezpieczeniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anx

Anx

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 03 2015 - 18:36

Siemka

Prowadzimy od niedawna sklpe. Szukałam po necie, ale różne opinie krążą na ten temat. Otóż zastanawiam się czy montując system antywłamaniowy mogę liczyć na niższe składki zwiazane z jego ubezpieczeniem? Dodam, że obecnie płacimy w PZu ponad 900 zł za rok - dużo, czy będą tańsze po zamontowaniu systemu antywłamniowego? Czy musi on spełniać jakieś standardy?



  • 0

#2 PiterBenk

PiterBenk

    Początkujący

  • 89 postów

Napisano 23 03 2015 - 08:34

Montując system alarmowy na starcie otrzymujesz od TU (w zależności od jakiego i jakiej klasy posiadasz alarm) od 20 do nawet 50%. Np większy rabat otrzymasz jeżeli posiadasz również czujki czadu czy dymu. Nie bez znaczenia jest też fakt czy jest to alarm lokalny, z powiadomieniem czy z przyjazdem grupy internwecyjnej.

Od strony technicznej system ten też powinien spełniać określone normy. Jakie? Tutaj masz trochę więcej info na ten temat mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/120,alarmy-domowe-a-ubezpieczenie/



  • 0

#3 starmilk

starmilk

    Początkujący

  • 73 postów

Napisano 19 05 2015 - 09:07

Wydaje mi sie,że wiele zależy tutaj od podejścia Tu. Wiem na pewno,żę w pzu obowiązują takie zniżki bo sam montowałem sobie jakiś czas temu alarm właśnie po to aby taką zniżkę uzyskać ale nie orientuję się jak to jest w innych towarzystwach ubezpieczeniowych.

 

Proponuję napisac tutaj: Superpolisa.pl

 

Są to doradcy. Powinni Ci przedstawić oferty towarzystw, w których można byłoby uzyskać właśnie taką zniżke.

 

Pozdrawiam. 



Użytkownik makensis edytował ten post 17 07 2015 - 09:54

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych