Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktywizacja Windows Xp Home Edition


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cypek_Plewa

Cypek_Plewa

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 17 01 2008 - 15:38

Siemka wszystkim!Dołączona grafika Dawno mnie nie było bo odkurzałem kompa i robiłem formata kompa (hehe).

Dobra ale przejde do rzeczy: Mianowicie mam nowego Win XP Home Edition , którego pożyczyłem od kumpla, a tem go miał razem z nowym komputerem (orginała).
Gdy zainstalowałem system, wyskoczył mi dymek z aktywizacją systemu. Więc zaczełem go aktywizować, ale przy wpisaniu klucza produktu wyskakuje mi że ten klucz jest już zarejestrowany w bazie Microsoftu :thumbsup: . Więc mam do wszystkich, którzy odwiedzają te forum, o podanie mi jakiegoś cd-key'a żebym mógł go aktywizowaćDołączona grafika! Na to mam tylko 30 dni!Dołączona grafika!Dołączona grafika!!
P.S: Piszcie lepiej te klucze na mój e-mail, z powodu bezpieczeństwa, ale to już sami zdecydujecie.

Powtarzam jestem w martwym punkcie i bez jakiegoś dobrego Cd-key'a mój komp zdechnie po 30 dniach.


Z innej beczki: słyszałem że są programy czy jakieś łatki, do aktualizacji. na jakiej one zasadzie działają i czy to się sprawdza...

Jeszcze raz Proszę was o odpowiedzi!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!!

  • 0

#2 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 17 01 2008 - 15:43

To pewnie wersja OEM, która może zostać aktywowana tylko na jednym komputerze. Kolega pewnie już go aktywował, więc Ty już tej wersji nie będziesz mógł aktywować u siebie... :thumbsup:

  • 0

#3 agent70

agent70

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 17 01 2008 - 15:55

Spróbuj zadzwonić do Microsoftu i powiedzieć, że zmieniłeś kompa i stawiasz system od nowa ale jeśli to ci uznają to kumplowi pewnie kłopotów narobisz :thumbsup:
  • 0

#4 Cypek_Plewa

Cypek_Plewa

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 17 01 2008 - 16:08

Na płycie jest napisane że to wersja OEM... Ale słyszałem, że jest jakiś programik, który likwiduje tą aktywizację... Więc piszcie i mówcie co o tym myślicie... :thumbsup: :thumbsup:
  • 0

#5 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 17 01 2008 - 16:20

Regulamin tego forum zabrania rozmów nt. piractwa, a przecież chyba sam wiesz, że używanie takich programów to piractwo, więc sam sobie taki poszukaj, my Ci w tej kwestii nie pomożemy... :thumbsup:
  • 0

#6 kurio

kurio

    Pan

  • 282 postów

Napisano 17 01 2008 - 17:07

Wpisz sobie fckgw na goglach i przeczytaj tytul 3 odnosnika.
To sie na pamiec powinno znac.
  • 0

#7 adamgwidon

adamgwidon

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 02 02 2008 - 22:18

Chcem sformatować komputer jednak nie mogę sie na niego zalogować a z tego co mi się zdaje to mam coś z napędem i trzeba coś ustawić w opcjach podczas włączania komputera więc proszę o pomoc! co mam zrobić abym mógł sformatować komputer bez zalogowywania się i aby komputer odczytał płyte którą wsadziłem?
  • 0

#8 pash

pash

    Zaawansowany użytkownik

  • 665 postów

Napisano 02 02 2008 - 22:57

Musisz w biosie ustawic bootowanie na cd, dvd albo co ty tam masz
  • 0

#9 adamgwidon

adamgwidon

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 03 02 2008 - 10:45

Ustawiłem ale płyta się nie wczytuje czy coś w tym stylu coś muszę jeszcze w biosie ustawić?
  • 0

#10 pash

pash

    Zaawansowany użytkownik

  • 665 postów

Napisano 03 02 2008 - 13:17

Nie wiem co sie dzieje ani co ustawiles - musisz powiedziec wtedy moze ci pomoge
  • 0

#11 Cypek_Plewa

Cypek_Plewa

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 06 02 2008 - 14:44

Przestałem kombinować i wyciągnełem od babci kase i kupiłem se orginala... Temat uważam za zamknięty i przepraszam że pisałem na tym forum o piractwie...

  • 0

#12 Mineralle

Mineralle

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 07 02 2008 - 13:19

Sorki że się wtrące ale nie piszę sie "Aktywizacja" tylko "Aktywacja" ^_^

  • 0

#13 adamgwidon

adamgwidon

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 08 02 2008 - 16:54

Nie mogę sprawdzić ale za to nie mogę wejść do biosu bo wymagane jest hasło:/ nie wiem jakie może to być hasło jest jakiś sposób aby to obejść ? czy muszę oddać komputer do serwisu ? jeśli musiałbym go oddać to możę mi ktoś powiedzieć ile to by mogło mniej więcej kosztować?
  • 0

#14 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 08 02 2008 - 17:23

Podaj nazwę BIOS'u Twojej płyty głównej.
  • 0

#15 adamgwidon

adamgwidon

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 08 02 2008 - 19:05

dzięki podziałało <_< nie będe musiał komputera do naprawy odnosić :P
  • 0

#16 Killaz

Killaz

    Profesjonalista

  • 2 300 postów

Napisano 08 02 2008 - 19:36

Co zrobiłeś?
  • 0

#17 adamgwidon

adamgwidon

    Początkujący

  • 31 postów

Napisano 08 02 2008 - 19:48

gdy pojawił sie napis o podaniu hasła zaczełem peryferyjnie wciskać klawisze i wpisałem właściwe hasło:D potem w biosie zamiast dać aby 1 było cdrom dałem coś co pisało CD/DVD rom czy jakoś tak ale teraz powinno działać i dziękuje za to:>

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych