Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adobe photoshop - problem z usunięciem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rosska

Rosska

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 31 07 2008 - 08:43

Otóż mam zainstalowanego adobe photoshopa cs3 i chcę go usunąć, jednak nie wiem jak, ponieważ program nie pokazuję się w panel sterowania/dodaj lub usuń programy. Co mam robić, aby sie go pozbyć? :P

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 31 07 2008 - 10:06

To w takim układzie najlepiej będzie chyba wyczyścić cały rejestr z wpisów od programu, a później normalnie usunąć wszystkie katalogi, jakie utworzył podczas instalacji. Możesz także przywrócić system do wcześniejszego stanu, jeśli wolała/ałbyś takie wyjście. W Start/Programy rozumiem, że też go nie ma..

  • 0

#3 Rosska

Rosska

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 31 07 2008 - 10:32

Tak w start-programy również tego nie ma. Osobiście nie rozumiem co napisałeś bo się nie znam :P I chciałabym może jakoś tak jasno napisane co mam pokolei zrobić gdzie wejść itd, ale podejrzewam, ze nikomu nie chce sie tego pisać...
  • 0

#4 aras16

aras16

    Początkujący

  • 66 postów

Napisano 31 07 2008 - 11:04

To powinno pomóc
  • 0

#5 Rosska

Rosska

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 31 07 2008 - 11:40

Nie czaje tylke po angliszu :P
  • 0

#6 aras16

aras16

    Początkujący

  • 66 postów

Napisano 31 07 2008 - 12:14

# Download the Adobe CS3Clean Script for Windows (ZIP, 978 KB) -> ten link znajduje sie na dole strony, pobierz stamtąd archiwum, wypakuj i otwórz plik CS3Clean
  • 0

#7 Rosska

Rosska

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 31 07 2008 - 12:35

Pojawiło mi się okienko a w nim wybór języka a później: The microsoft windows installer cleanup utility is required to complete to cleaning. This utility is not installed on your machine. Please read the AdobeCS3Cleanreadme.pdf for more information on obtaining this utility. Completed please enter to exit. Czego nie mam zainstalowanego na kompie?

Aha już rozumiem, skąd mam wziąść windows installer clean up?

http://www.google.eprogramy.net/ ściągnęłam z tej strony

Znów uruchomiłam okienko i pokazało się czy akceptuje cos tam to dałam tak i później było napisane że skasuje mi dołączone czcionki itd dałam na to, że się zgadzam a teraz nic się nie dzieje.

JUŻ NIE DOSTANE odpowiedzi?
  • 0

#8 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 07 08 2008 - 00:17

Po
1.może Uruchom instalkę Photoshopa i zaznacz usuń .
lub
2...Adobe Photoshop CS3\Adobe Photoshop CS3\uninstal.exe w tej lokalizacji powinien być plik deinstalacji

Zazwyczaj się to pierwsze sprawdza :)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Photoshop



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych