Skocz do zawartości


Adek19

Rejestracja: 17 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 30 11 2008 04:26
-----

Moje tematy

[INTEL Core2Duo] Nagrzewanie sie procesora

17 11 2008 - 01:01

Obecnie rozwiązując inny problem z komputerem załuważyłem dość wysoką tempereature mojego procka .... 80 stopni celcjusza ... chyba za dużo prawda ?
mój procek to 2x3.0 intel ...

Problem ze Sterownikami

17 11 2008 - 00:38

Witam ogólnie mój problem wygląda tak że zawsze instalowałem windowsa z oryginalnej płytki jaką dostałem z kompem ...
kompa kupiłem w vobisie i mój system to xp media center - wystarczyło zainstalować windowsa a miałem już wszystkie stery i temu podobne ... ostatnio jednak zainstalowałem zwykłego xp i teraz mam problem ze sterownikami do karty dzwiękowej ... Nie wiem jakie pobrać nawet nie wiem jaką mam kartę dzwiekową płyty z media center też już nie mam ... wie ktoś może co z tym zrobić ?

[Problem] uTorrent , Ares

17 11 2008 - 00:34

Witam wszystkich mój problem wygląda tak :
Jeśli pobieram przez u torrenta to transfer zwykle wynosi do 10kb/s - nie było więcej nawet przy dużej ilości seedów i peerów
przy pobieraniu przez Aresa transfer zwykle to 50kb/s (tutaj czasami skacze do 100kb/s na krótką chwile)- działa jak zaczarowany .... pobieram jeden plik =50kb/s pobieram 5 plików 5x10kb/s .... dręczy mnie to trochę bo nie chce mi się cały czas pilnować kompa i pobierać z rapida ... wie ktoś czy da się coś z tym zrobić ? mój net to neo 1mb
Ew. może zna ktoś jakiś dobry program do rapida co sam rozłącza i podłącza po każdym pobieraniu wiadomo na free acount ...