Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ActiveSynch] Brak połączenia między PC a MDA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adasko_MDA

Adasko_MDA

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 05 2008 - 14:00

Witam. Kupiłem dwa dni temu MDA II od kumpla. Wierzę, że wszystko u niego działało jak należy, jednak sam próbując w domu nie miałem szans by to poustawiać. Do MDA posiadam stację dokującą, którą podłączyłem pod USB. Według zaleceń kolegi najpierw zainstalowałem na laptopie program ActiveSynch 4.5.0, kompilacja (5096). Nie ma między nimi połączenia. Jedyny komunikat jaki wyskakuje podczas łączenia to taki, że port uzywany przez Active do kominikacji z urzadzeniem moze byc blokowany np. przez zapore lub wymagana jest aktualizacja progeamu ActiveSynch zainstalowanego na komputerze do nowszej wersji. Zaporę nawet wyłączyłem i nie wiem co dalej. Chciałbym eksplorować zawartość pamięci, żeby coś po wgrywać (np. motywy), ale nie mam połączenia. W ustawieniach MDA nic nie grzebałem, a MDA wraz z tym samym oprogramowaniem działał świetnie u kolegi. Mamy nawet te same laptopy więc nie mam pojęcia co to może być.

  • 0

#2 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 17 05 2008 - 18:53

masz poinstalowane service packi?

  • 0

#3 Adasko_MDA

Adasko_MDA

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 05 2008 - 19:01

masz poinstalowane service packi?

Jesli chodzi o kompa to mam WinXP SP2, a jesli o MDA to niemam zielonego pojecia co on ma, mam go od wczoraj i ActiveSync nie chce mi go wykryc. Probowalem w innych portach USB i caly czas jest to samo.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych