Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ - Plusy i minusy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bejkrools

Bejkrools

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 07 12 2008 - 03:32

Witam, mam pytanko do użytkowników. Od kilku lat używam konnekta (głównie protokół GG), ale zamarł on troszkę w rozwijaniu się, więc planuję się przerzucić na coś innego. Zainstalowałem AQQ , mile zaskoczyły mnie śliczne skórki ale... jego możliwość personalizacji nie jest tak duża, jak w konnekcie. Napiszę dokładnie "co mnie boli". Zacznę od początku:
  • Po cholerę okno zmiany profilu, skoro mam tylko jeden ?
  • Tytuł okna "AQQ [wersja]" nie brzmi najlepiej w porównaniu w konfigurowalnym tytułem okna w konnekcie.
  • Awatary... owszem, przydatne, ale nie ja z nich nie korzystam. Można by je jakoś wyłączyć...
  • Numer kontaktu w postaci numer_GG@plugin.gg.aqq.eu też nie jest "fajny" sam numer wystarczyłby, skoro mamy przy nim słoneczko GG.
  • Wielkie ikony zaraz nad listą kontaktów... to także powinno się regulować.
  • Personalizacja, personalizacja i jeszcze raz personalizacja!! Mało opcji w Ustawieniach, stanowczo za mało jak na możliwości, które oferuje AQQ.
Podsumowując, jeśli ktos znajdzie rozwiazania powyższych problemów, to przyznam, że AQQ jest bardzo fajny. Jeśli jednak ktoś już je znalazł w innym komunikatorze, to proszę, niech się podzieli ;-) Chodzi mi o w pełni (no, może w większości) konfigurowalny interface i inne takie. Pozdrawiam, Bejkrools.

  • 0

#2 rademenes14

rademenes14

    Stały użytkownik

  • 255 postów

Napisano 07 12 2008 - 13:55

uwagi na temat AQQ zgłaszaj na stronie do tego przeznaczonej . przecież nie musisz korzystać z multikomunikatora , gdy używasz tylko GG .

zainstaluj sobie GG program w wersji 8, tez ma wygląd obecnie jak i AQQ.

a co do personalizacji , w wielkości zmiany ikonek itd to możesz uzyskać poprzez dobranie skórki jak już,, ikony nad lista kontaktów - użyj innej skórki , bądź stwórz własna .
okno zmiany profilu można wyłączyć .
numer w postaci jaki opisujesz możesz zmienić w wizytówce , a jedyny jaki widzę w ten sposób to tylko przy wizytówce i jej edycji .
a po za tym , zawsze możesz zminimalizować okno główne.
Dla mnie program jest bardzo funkcjonalny , zmiany kosmetyczne skórki i ich edycja , program został stworzony by umożliwić komunikacje z kilkoma użytkownikami korzystającymi z różnych komunikatorów.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych