Skocz do zawartości


Zdjęcie

AMD 4600 + podkręcenie w BIOSie Award


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Se_bastian

Se_bastian

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 25 02 2011 - 04:03

Witam.

Chciałbym trochę to to CPU-Z.jpg podkręcić;)

Siedzi na płycie GA-MA69VM-S2. Chłodzenie to Freezer 7 Pro.

Przy zasilaczu Pentagram'a 550W nie powinno być problemu.

Mam jednak problem z BIOSem "Award Modular BIOS v6.00PG". A dokładniej praktycznie w ogóle nie potrafię się w nim poruszać. Wiem tyle, że ctrl + F3 odblokowuje opcje. Potem jest jakoś zupełnie inaczej niż kiedyś^^'

Macie jakieś podpowiedzi lub turtoriale?

Użytkownik Se_bastian edytował ten post 25 02 2011 - 04:06

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 25 02 2011 - 10:20

Nie jest to black edition także kręcić możesz tylko poprzez szynę FSB oraz szynę dla pamięci RAM.
Przy kręceniu CPU FSB szyna pamięci automatycznie idzie Ci do góry także musisz ją ustawić tak aby nie przekroczyć wartości dopuszczalnej przez płytę.
Druga sprawa ten procesor ma 90nm - ile chciałbyś wykręcić? Chłodzenie wodne już masz rozumiem?
Jeśli nie chcesz go spalić to w ogóle sobie odpuść. Poza tym nie odczujesz żadnej różnicy na nim także to bez sensu.

Użytkownik Wujek Celdur edytował ten post 25 02 2011 - 10:20

  • 0

#3 Se_bastian

Se_bastian

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 25 02 2011 - 12:20

Nie jest to black edition także kręcić możesz tylko poprzez szynę FSB oraz szynę dla pamięci RAM.
Przy kręceniu CPU FSB szyna pamięci automatycznie idzie Ci do góry także musisz ją ustawić tak aby nie przekroczyć wartości dopuszczalnej przez płytę.
Druga sprawa ten procesor ma 90nm - ile chciałbyś wykręcić? Chłodzenie wodne już masz rozumiem?
Jeśli nie chcesz go spalić to w ogóle sobie odpuść. Poza tym nie odczujesz żadnej różnicy na nim także to bez sensu.



Dzięki za wyczerpującą odpowiedź;)

Ech... Szkoda trochę, bo na ten moment temperatura na procku nie przekracza 50 st.C w stresie, więc myślałem, że z 3 na rdzeniu wyciągnę.

Trudno.

I jeszcze raz dzięki:)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych