Skocz do zawartości


4dr14n

Rejestracja: 10 lip 2007
OFFLINE Ostatnio: 21 06 2008 14:30
-----

Moje posty

W temacie: Jaki router wybrac?

18 07 2007 - 19:18

Czyli ze wszystko ok jeśli chodzi o NetGear'y. Ja widziałem w sumie model WGR 614 dosyć tanio, bo 100 zł mniej niż linksys. Rozmawiałem też z adminem sieci i mówi, że może mi załatwić linksysa za 200 zł - raczej nie zapatruje się na netgeary - ale spróbuję mu powiedzieć o tym typie o zobaczymy co powie.

A co Wy byście powiedzieli o tym modelu? No i jeśli już NetGear to jaki model ;)

W temacie: Jaki router wybrac?

15 07 2007 - 13:45

Ok, właśnie przeanalizowałem po części temat z forów internetowych wynika, ze NetGear nie jest dostatecznie dobry - podobno się wiesza po 30 sekundach i w ogóle net przez niego wolniej przechodzi. Natomiast Linksys WTR54GL (lub GC) jest o wiele lepszy (niestety też drozszy o około 100 złotych), to w sumie duża różnica w kwocie - chciałbym coś niezawodnego, a jednocześnie nie drogiego, z drugiej strony Linksys ma chyba trochę więcej funkcji (które mogą mi się nie przydac, więc po co za nie płacic). Może jest jakaś tańsza wersja Linksysa, która się nie wiesza, jest raczej niezawodna, no i ... :sciana: nadałaby się spokojnie do moich podstawowych potrzeb - czyli obsługi połączeń przewodowych i bezprzewodowych, braku możliwości podłączenia osób trzecich, możliwosć szybkiego transferu pomiędzy komputerami w sieci, no i zeby net nie zamulał :(

Dziękuję i pozdrawiam.