Skocz do zawartości


upgrade pc do maks 500 zł

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: upgrade pc do maks 500 zł


problem z grafiką ati radeon hd 3600 series

EVEREST Home Edition © 2003-2005 Lavalys, Inc. -------------------------------------------------------------------------------- Wersja EVEREST v2.20.405/pl Strona domowa http://www.lavalys.com/ Typ raportu Kreator raportów Komputer KRZEPS-02756C37 Generator raportu Krzeps System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail) Data ...
  • Karty graficzne
  • napisane 03 01 2009 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 11576

Po paru/parunastu minutach grania komputer się wyłącza (test OCCT)

Zasadnicze pytanie jak tyś uruchomił komputer na tym procesorze skoro on nie jest wspierany przez plytę główną ? Ona w ogóle nie obsługuje CPU 45nm tylko C2D 65nm więc E6xxx maksimum. No cóż. Był mały upgrade tego kompa kiedyś był Pentium D. Dołożony był C2D + Radeon + zasilacz, pod okiem kolegi, który ogarnia...

[SPRZEDAM] Adder 7 nowy program do pozycjonowania, nowa skuteczność.

Adder 7 nowy program do pozycjonowania, nowa skuteczność. System został napisany ponownie od podstaw, dzięki temu w pełni odpowiada na aktualnie dyktowane przez Google warunki i odznacza się niespotykaną dotąd skutecznością i sprawnością w działaniu.Co robi program?System w pełni automatycznie realizuje bardzo ważny element pozycjonowania- proces linkowania, czyli regularnego zbierania...
  • Giełda
  • napisane 23 06 2010 10:37
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1355

Optymalny zestaw do 1500 zł

Cześć,Jak mniej więcej co 2 lata przymierzam się do upgrade'u mojego domowego PC. Jako, że z reguły w międzyczasie kolejnych modernizacji powstają u mnie spore zaległości w kwestiach nowych technologii, zwracam się do Szanownego Grona o pomoc i wsparcie w doborze parametrów i podzespołów nowego kompa.Maksymalna...
  • Archiwum
  • napisane 16 02 2008 00:54
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 965

Jaką karte graficzną do 500zl?

Mam taki sprzęt i zastanawiam się na jakimś upgradem. Chciałbym zacząć od grafiki...Płyta główna: Typ procesora AMD Sempron, 1666 MHz (8 x 208) Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-K8NS (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN) Mikroukład płyty głównej ...
  • Archiwum
  • napisane 22 01 2008 18:47
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 1641

Świetny zestaw dla YouTubera i wymagającego gracza.

Witam!Zamierzam kupić nowy komputer. Maksymalny koszt to 20000 zł (z monitorem itd.). Potrzebny jest mi naprawdę szybki komputer, ponieważ kręcę filmy na YouTube, i chcę aby moje filmy się szybko montowały, i były dobrej jakości. Niestety nie znam się aż tak dobrze na komputerach więc ocenę mojego zestawu pozostawiam wam Oto zestaw który wybrałem...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

HD4850 vs 9800GTX+

Wstęp.Witam.Chciałbym Wam przedstawić moją recenzję dwóch kart graficznych.Będzie to ATI HD4850 w wersji 512MB na pamięciach DDR3, firma ASUS z chłodzeniem Glaciator. Oraz Nvidia GeForce 9800GTX+ 512MB DDR3 od firmy ASUS z chłodzeniem Dark Knight. Obie karty pochodzą z tej samej półki cenowej i wydajnościowej. Miały premierę w ubiegłym roku. Wszyscy, którzy się interesują sprzętem wiedzą, że...

POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1000zł do 11000zł [STYCZEN 2015]

LISTA POLECANYCH ZESTAWÓW KOMPUTEROWYCH W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHprzygotował:  jackassOstatnia aktualizacja - 01.2016Zestawy przystosowane są główne dla graczy, lecz sprawdzą się w innych zastosowaniach - dom/biuro, multimedia itp Wszystkie części są odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe podzespoły, bez żadnych No-Name....

Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:DirectX im nowszy tym więcej efektów będzie wstanie obsługiwać nasza...

Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które mają zamiar kupowac nowy komputer, a nie...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61328

rok 2012

Na Słońcu pojawiła się plama, która zapoczątkowuje kolejny 11- letni cykl aktywności słonecznej. Na zaprezentowanym zdjęciu widać dużą plamę oznaczoną numerem 10980, jeszcze z poprzedniego cyklu oraz niewielką nową (nr 10981), która zwiastuje cykl nr 24.Jednak, aby naukowcy uznali, że cykl nr 24 stał się dominujący, musi pojawić się jeszcze wiele nowych plam.Plamy słoneczne to obszary na...
  • Paranormalne
  • napisane 21 07 2008 19:10
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 18091

Nowy komputer zawiesza się w grach...

Witam, Najpierw podam parametry mojego komputera:Procesor: Intel 2 QuadCore Q6600 2,4 GHz (Podkręcony do 3 GHz)RAM: OCZ 4 GB DDRII 800 Vista upgrade CL5 (2x2GB)Karta graficzna: 2x ASUS GeForce 8800Ultra 768MB DDR3Dysk: 2x Seagate Barracuda 7200.10 320GB 16MB/SATAII/NCQZasilacz: OCZ GameXStream 1010W SLI PSUPłyta główna: DFI LanParty UT NF680SLISystem...
  • Archiwum
  • napisane 11 02 2008 01:46
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 2006

LENOVO G500 kupno dysku

Witam, szukam czegoś dla kolegi - tuż po gwarancji padłu mu 1TB SEAGATE.Jego laptop - LENOVO G500 - tutaj pytanie, obsługuje on SATA III ? (nie mam go przy sobie także softem nie mam jak sprawdzić) a dysk który siedział fabrycznie to SEAGATE 1TB SATA II 5400rpm.W specyfikacji G500 - "...