Skocz do zawartości


Zdjęcie

[flash] Jak wykonać system newsów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alkadiass

Alkadiass

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 07 03 2008 - 23:47

Witam Wszystkich

Chciałbym porodzić się waszej opinii. Więc umiem robić strony we Flashu, mam zamiar narysować taką w Photoshopie i zaanimować we Flashu. Załóżmy, że już to zrobiłem pliki wrzuciłem na serwer strona działa, ale co umożliwi mi dodawanie w niej newsów (czyli chce ją często aktualizować, w sposób szybki, a nie, że dopisuje newsa we Flashu i nadpisuje pliki.) Czy jest jakiś sposób by mi to umożliwić, lub jaki język nauczy mnie napisać coś takiego.

Mam zamiar się uczyć MySql, PHP, (X)HTML i CSS tylko nie wiem od czego zacząć, moje pojęcie w tych językach jest znikome, i jeśli może mi ktoś napisać od czego powinienem zacząć lub co dodatkowo się nauczyć, a tego tu nie wypisałem.






Z góry Dzięki :turned:

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 08 03 2008 - 10:45

No więc tak...
Stronę powinieneś zrobić w photoshopie i pociąć do szablonu (x)html żeby otwierała się szybciej itd.
To do stron www dodajemy flash, a nie odwrotnie!

Jeżeli chcesz się uczyć zacznij od html i css, a php i mysql ucz się trochę później, bo jest o wiele trudniejsze :turned:
Po prostu musisz robić strony z flashem, a nie we flashu żebyś potem mógł wszystko szybko aktualizować.

  • 0

#3 Alkadiass

Alkadiass

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 08 03 2008 - 14:15

Rozumiem teorię, ale w praktyce zrobić to o czym mówisz to trochę inna sprawa :turned: Znasz może jakiegoś dobrego tuta lub poradnika jak pociąć strone do szablonu, najlepiej po polsku ale znając życie dobre to po angielsku więc tut z prostym angielskim, byłbym wdzięczny.
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 08 03 2008 - 15:17

http://www.grafika.webpacket.net/artykuly....al=17&id=90
Tutek jak pociąć

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Flash



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych