Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moderka na 11 dni zamiast 7


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 brutus3

brutus3

  Profesjonalista

 • 2 406 postów

Napisano 24 07 2009 - 16:10

Ile razy ja mam mówić, że mi tak zamulił (zwolnił i to bardzo) internet, że po wysłaniu posta nie zastanawiałem się czy wysłałem go kilka razy. Teraz kwestia ostrzeżenia, mam je głębokim poważaniu, bo i tak to nie będzie moje ostatnie*. Tu chodzi o to, że jak się mówi na tydzień to na tydzień, nie sądzisz? Tydzień = 7 DNI Dołączona grafika! Nie wiem czy kolega eunstachy (bo to zdaje się on podjął decyzje o moderce) tego nie wie? 7, sept, saba'a, szvidi, sju, seven- napisałem ci w róznych językach, bo widzę po polsku nie rozumiesz. Albo może nie wiesz jak ją wyłączyć? Szczerze mam już na to wy*ebane (tak wy*ebane), i żebyś nie wyjeżdżał tu z tekstem o braku kultury(Brutus), zrozum moje zdenerwowanie.

Retired...

*A może sie mylę ;>


Gawron i przeczytaj to jeszcze raz i zastanów się nad treścią, masz potem pretensje, trochę przyhamuj po co te nerwy i taka treść, wypowiedź tę można napisać w lepszej formie bez obrażania innych. Podchodzisz do problemu jak byś miał wszystkich w (zamiast pisać w tyłku, d...ie) piszesz "tyle", po drugie mniej agresji nikogo nie obchodzi twój stan zdrowia, oraz że w twoim środowisku takie odzywki to normalna rozmowa i nikt się nie obraża. Tu jesteś na forum i są różni ludzie uczuciowi, normalni i gruboskórni i ty do nich masz się dostosować taka zasada obowiązuje wszędzie chyba że trafisz na takie forum że zwrócenie się do innego usera w następującej formie: ty głupku czy inaczej, jest to przyjętą normą. Więc poszukaj sobie takie forum a nie rób zamętu na tutejszym forum. Pamiętaj forum to nie tylko administrator, moderator ale też userzy. I jeśli nie zostaniesz przez nich zaakceptowany do nikt ci nie pomorze nawet administrator.
Więc wybieraj i przestań dyskutować albo odchodzisz to odejdź bez zbędnych obraźliwych słów, a jak zostajesz to zmień formę i treść swych wypowiedzi i nie zabieraj głosu w tematach w których nie czujesz się mocny, a wtedy będzie ok i za jakiś czas wszyscy cię zaakceptują.

 • 0

#22 eunstachy

eunstachy

  Zaawansowany użytkownik

 • 512 postów

Napisano 24 07 2009 - 16:19

Uni Twoja wypowiedź jest bardzo mądra, i dziękuję, za zwrócenie uwagi na pewne sprawy.
Na pewno z tego zdarzenia wyciągnę jakieś wnioski.
Jeśli chodzi o zgranie - z Macsch jesteśmy wmiarę zgrani, i chętnie "zegram" się z resztą ekipy.

Co do tematu:
ta cała wielka dyskusja i wielkie halo jest o to, że mod napisał że dał moderkę na 7 dni, a w rzeczywistości dał ją na dłużej. No to na prawdę jest o co walczyć, i o co się kłócić.
Bardzo możliwe, że byłem to ja. Od paru dni ciężko pracuję, wracam do domu, jestem zmęczony i pierwsze co robię, to sprawdzam co tam na forum. Tak więc miałem prawo do pomyłki, i na pewno nie zrobiłem tego złośliwie bądź "chcący".

 • 0

#23 Gawron

Gawron

  Początkujący

 • 110 postów

Napisano 24 07 2009 - 17:28

Brutus proszę, abyś teksty typu: "oraz że w twoim środowisku takie odzywki to normalna rozmowa i nikt się nie obraża." zachował dla siebie, bo pisanie bardziej "ostro" jest w tym wypadku uzasadnione. O 5 dzień za duzo, widzę informację o zaakceptowaniu posta przez moderatora, a to jest naprawdę denerwujące. Swoje "wychowawcze" rady zachowaj dla siebie, bo wypowiadasz się w temacie, który nie dotyczy Ciebie. Nikt nie jest idealny, każdy z nas jak jest wkurzony działa inaczej. A to co ja powiedziałem to był akurat "lajcik". Spór toczy się o głupią moderkę (już mnie ta nazwa denerwuje ;>) i zamiast zlikwidować ją (chociażby w trakcie pisania postów nie na temat) to rozpoczynamy zbędną dyskusję o:

-zgraniu forum
-wychowaniu
-wiedzy Macscha

Czy usunięcie tej kontroli jest naprawdę takie czasochłonne?
 • 0

#24 brutus3

brutus3

  Profesjonalista

 • 2 406 postów

Napisano 24 07 2009 - 17:30

Eunstachy ;D zaskoczyłeś pozytywnie tak trzymaj ;> szybciej dziś wichury i gradobicia bym się spodziewał niż tak dojrzałej uczciwej samokrytycznej odpowiedzi ;D .
 • 0

#25 Gawron

Gawron

  Początkujący

 • 110 postów

Napisano 24 07 2009 - 17:31

I oczywiście napisałem wiadomość i podczas informacji o moderce wyskoczył błąd i teraz nie mogę nawet sprawdzić czy mam pisać od nowa... i jak tu się nie wkurzyć ^^?
 • 0

#26 eunstachy

eunstachy

  Zaawansowany użytkownik

 • 512 postów

Napisano 24 07 2009 - 19:51

Dzięki brutus ;>

O 5 dzień za duzo, widzę informację o zaakceptowaniu posta przez moderatora, a to jest naprawdę denerwujące. Swoje "wychowawcze" rady zachowaj dla siebie, bo wypowiadasz się w temacie, który nie dotyczy Ciebie.

Skoro zakładasz taki temat na publicznym forum, to wypowiadać się bd każdy, kiedy chce i ile chce.

Nikt nie jest idealny, każdy z nas jak jest wkurzony działa inaczej. A to co ja powiedziałem to był akurat "lajcik". Spór toczy się o głupią moderkę (już mnie ta nazwa denerwuje ;D) i zamiast zlikwidować ją (chociażby w trakcie pisania postów nie na temat) to rozpoczynamy zbędną dyskusję o:

-zgraniu forum
-wychowaniu
-wiedzy Macscha

Czy usunięcie tej kontroli jest naprawdę takie czasochłonne?

Tak, jest czasochłonne, ale chyba dało radę ją zdjąć.
 • 0

#27 Macsch15

Macsch15

  Profesjonalista

 • 3 703 postów

Napisano 24 07 2009 - 19:54

Jakoś zdjąłem Ci tą moderkę.

A no tak i eun nie zaznaczaj więcej opcji "Moderatorzy przeglądają indywidualnie " Bo to moderka na czas nieokreślony ;>
 • 0

#28 brutus3

brutus3

  Profesjonalista

 • 2 406 postów

Napisano 24 07 2009 - 20:44

Brutus proszę, abyś teksty typu: "oraz że w twoim środowisku takie odzywki to normalna rozmowa i nikt się nie obraża." zachował dla siebie, bo pisanie bardziej "ostro" jest w tym wypadku uzasadnione. O 5 dzień za duzo, widzę informację o zaakceptowaniu posta przez moderatora, a to jest naprawdę denerwujące. Swoje "wychowawcze" rady zachowaj dla siebie, bo wypowiadasz się w temacie, który nie dotyczy Ciebie. Nikt nie jest idealny, każdy z nas jak jest wkurzony działa inaczej. A to co ja powiedziałem to był akurat "lajcik". Spór toczy się o głupią moderkę (już mnie ta nazwa denerwuje ;> ) i zamiast zlikwidować ją (chociażby w trakcie pisania postów nie na temat) to rozpoczynamy zbędną dyskusję o:

-zgraniu forum
-wychowaniu
-wiedzy Macscha

Czy usunięcie tej kontroli jest naprawdę takie czasochłonne?

Ta wypowiedź świadczy o twojej kulturze i zachowaniu wobec innych, a przyswajanie sobie wiedzy z zasad zachowania się wobec innych nie jest twą mocną stroną.
 • 0

#29 Gawron

Gawron

  Początkujący

 • 110 postów

Napisano 24 07 2009 - 21:39

"Jakoś zdjąłem Ci tą moderkę."

Dziękuje ^^

"Skoro zakładasz taki temat na publicznym forum, to wypowiadać się bd każdy, kiedy chce i ile chce."

Art. 3. Zakazy na forum.

§ 5. W wątkach staramy się pisać na temat, nie robimy tzn. Offtopu (pisanie nie na temat).


A tutaj było powiedziane wiele nie na temat -.-.

"Ta wypowiedź świadczy o twojej kulturze i zachowaniu wobec innych, a przyswajanie sobie wiedzy z zasad zachowania się wobec innych nie jest twą mocną stroną."

Powtarzasz się...

 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych