Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komunikat z bledem vbs wyskakuje po wlaczeniu komputera...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skymad

Skymad

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 01 08 2008 - 18:36

Jak w temacie->jak to usunac? mialem powazne problemy z polaczeniem, gdy internet zadzialal, to zaczelo to wyskakiwac zaraz po wlaczeniu systemu... Mam zainstalowany AutoConnect i nie chce go usuwac.

link do screena:

  • 0

#2 Kazeeny

Kazeeny

    Stały użytkownik

  • 209 postów

Napisano 01 08 2008 - 18:38

Ale o co Ci chodzi? Co wyskakuje? Komunikat? Pisz jaśniej, bo masz coś na myśli i nie mówisz, o co Ci dokładnie chodzi...

  • 0

#3 Skymad

Skymad

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 01 08 2008 - 18:40

oj, sory, za glupote... ;p Chodzi mi o ten wkurzajacy komunikat... od wczoraj sie pojawia po wlaczeniu systemu i jest co najmniej irytujacy... i dzieki za bardzo szybka odpowiedz ^_^
  • 0

#4 olszo

olszo

    Stały użytkownik

  • 245 postów

Napisano 01 08 2008 - 20:41

oj, sory, za glupote... ;p Chodzi mi o ten wkurzajacy komunikat... od wczoraj sie pojawia po wlaczeniu systemu i jest co najmniej irytujacy... i dzieki za bardzo szybka odpowiedz wink.gif


hEHE a można jeszcze jaśniej???Piszesz coś piszesz a tak naprawdę jakbyś nic nie napisał.W systemie jest bardzo bardzo dużo takich irytujących błędów
więc jak mamy się dowiedzieć o który chodzi???Weź może daj jakiś zrzut pulpitu z tym błędem lub chociaż napisz jakom ma treść

Edit:Sory nie zauważyłem screena.


Zainstaluj Odkurzacz i wyczyść niepotrzebne wpisy a następnie przeskanuj komputer dobrym Anty Wirusem,a na koniec przeinstaluj Autoconnect-a
  • 0

#5 Skymad

Skymad

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 02 08 2008 - 08:29

Zrobilem jak napisales, i problem zniknal ^_^ Dziekuje za pomoc.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: uruchomienie komputera włączenie komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych