Skocz do zawartości


Zdjęcie

zestaw do 4200zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 jajeczko7875

jajeczko7875

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 02 01 2009 - 20:09

witam ponownie dysk wymieniony i zamontowany partycje i instalacja systemu bez problemow wszystkie stery zainstalowane do wczoraj wszystko ok a dzis od rana kompa nie moge uruchomic zadnego pikniecia nie mam z kompa panowie co jest grane?

  • 0

#42 Gość_baca_ten_jedyny_*

Gość_baca_ten_jedyny_*

Napisano 02 01 2009 - 20:37

reset biosu najpierw, potem aktualizacja do najnowszego i pytanie do czego Ty ten sprzęt wykorzystujesz, jakieś renderingi, kodowanie fimów do HD itp, bo jeśli tylko do grania to jak widzę przerost formy na treścią, trzy jajka nie wykorzystane zupełnie, 1GB ramu leży odłogiem, a za wszystko zapłaciłeś.

  • 0

#43 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 03 01 2009 - 17:40

trzy jajka nie wykorzystane zupełnie

Że niby żadna gra nie wykorzystuje 2 rdzeni skoro aż 3 nie są użytkowane ;) ?
  • 0

#44 jajeczko7875

jajeczko7875

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 04 01 2009 - 01:53

panowie prosze bez klotni zapytalam sie na forum za ta sume co mam jaki jest dobry komp co moge kupic nie chodzilo mi o zadne gry ani zadne programy ma byc dobry przez przynajmniej 3 lata i nic wiecej w gre jaka gram to hearos 3 i ostatnio NFS taki juz jestem mowie tak jak juz w cos inwestowac to cos dobrego a ze mnie bylo stac na taki zestaw to chyba moja sprawa
wiec dalej jak w temacie biosa mialem najnowszego jakiego wydal ASUS ale zmienilem na 903 wyjąłem jedna kosc pamieci i wszystko rusza bez problemow tylko sie zastanawiam dlaczego tak jest z mojego punktu widzenia jest tak ja place ja wymagam wiec czemu jak niektorzy uwazaja ze sprzet jest dobry to czemu nie wszystko w nim chodzi nadmieniam tak jak jackas polecil plyte glowna ściągnąłem z polski reszte kupiona w grecji zmienila sie tylko pamiec bo a -daty mieli tylko jedna kosc 2gb 800mgh wiec kupilem corsaira bo ocza ? tez nie mieli jestem laikiem w tym temacie dlatego prosze was o pomoc

// Błędy ortograficzne. Staraj się używać znaków interpunkcyjnych, bo nie da się w tym połapać.
// diablo45

  • 0

#45 Piotrek20

Piotrek20

    Zaawansowany użytkownik

  • 556 postów

Napisano 04 01 2009 - 12:21

wiec kupilem corsaira bo ocza ?


nie da się tego zrozumieć. . nie musisz się rozpisywać . pisz zawsze konkrety.

co do gry Heroes 3 to ciupałem w nią na taki starym kompie i wszystko śmigało.
  • 0

#46 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 04 01 2009 - 12:59

Już wiem o co chodzi. Musisz przez pewien czas jechać na jedne kości lub pokombinować ze slotami, w których są ramy. Ja na P5Q PRO też tak miałem i po jakimś czasie przeszło.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych