Skocz do zawartości


x480

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: x480


Simlock Samsung (stare i nowe modele) V4.0.4 - Nowa wersja

Procedura unlocka w telefonach marki Samsung:1. Ściągamy Samsung Tool.2. Instalujemy go.3. Z ikonki na pulpicie uruchamiamy program.4. Wybieramy port com do którego mamy przyłączony kabel (używamy kabla na com, jeśli mamy kabel USB (kabel musi być z emulacją com) - wtedy musimy zaznaczyć opcję "select enable USB 2 Com cable")5. Wybieramy model telefonu jaki chcemy odblokować. 6. Klikamy...
  • Simlock Samsung
  • napisane 12 10 2007 09:36
  • Odpowiedzi: 70
  • Wyświetlenia: 251857

Abonament W Plusie

witam.mam malutki dylemat... wygląda on następująco:jestem szczęśliwym posiadaczem Nokii 1600 [ok. 3 miesiące - stan praktycznie nieużywany] skończyła mi się umowa z Plusem [oferta MixPlus] i aktualnie planuję przerzutkę na abonament [w Plusie] - i tutaj właśnie pojawia się mój problemik...mianowicie: biorąc abonament GODZINY 25, otrzymuję za grosze telefon... dobrze mi z moją Nokią 1600,...

Simlock Samsung (stare i nowe modele) V4.0.4 - Nowa wersja

Procedura unlocka w telefonach marki Samsung:1. Ściągamy Samsung Tool.2. Instalujemy go.3. Z ikonki na pulpicie uruchamiamy program.4. Wybieramy port com do którego mamy przyłączony kabel (używamy kabla na com, jeśli mamy kabel USB (kabel musi być z emulacją com) - wtedy musimy zaznaczyć opcję "select enable USB 2 Com cable")5. Wybieramy model telefonu jaki chcemy odblokować. 6. Klikamy...
  • Simlock Samsung
  • napisane 12 10 2007 09:36
  • Odpowiedzi: 70
  • Wyświetlenia: 251857

[INTEL] wycofuje Pentium D 805

hehe wsykakujesz mi z podkreocnym P4D ,a pokazalem Ci testy do niekreconych procesorow z ktorych jasno wynika miejsce w szeregu Pentium D...sory ale na tescie jest x4800 a nie x2 3600 ale to drobna roznica. Ale widze argumenty sie konczą Tobie bo nawet o/c odrzucasz a teraz prawie kazdy kreci procka....Ale nawet jak patrze na te porównanie bez o/c to...
  • Archiwum
  • napisane 10 10 2006 12:44
  • Odpowiedzi: 33
  • Wyświetlenia: 7650

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Simlock Samsung E250

Czesc podam Wam sposob na zdjecie simlocka z Samsunga e250 za pomoca kabla usb (tresc ktora tu znajdziecie zkopiowalem)Link do downloadu: Samsung Tool 4.0.4.zip 1. Ściągamy Samsung Tool.2. Instalujemy go.3. Z ikonki na pulpicie uruchamiamy program.4. Wybieramy port com do którego mamy przyłączony kabel (używamy kabla na com, jeśli mamy kabel USB (kabel...
  • Kosz
  • napisane 15 08 2008 10:25
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 4857