Skocz do zawartości


windows 2008 trwa wprowadzanie ustawien komputera

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: windows 2008 trwa wprowadzanie ustawien komputera


Logi - Prośba o sprawdzenie

d on: 2012-02-24 19:27:59 - Run 3OTL by OldTimer - Version 3.2.33.2 Folder = C:\Users\hwdp\Downloads64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 1,97 Gb Total Physical Memory | 0,75 Gb Available Physical Memory |...

Logi - Prośba o analizę

d on: 2012-02-24 19:27:59 - Run 3OTL by OldTimer - Version 3.2.33.2 Folder = C:\Users\hwdp\Downloads64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 1,97 Gb Total Physical Memory | 0,75 Gb Available Physical Memory |...

[problem] Bardzo dziwne "zamulenie" PC

Witam.Od kilku dni mam bardzo dziwny problem. Komputer podczas normalnej pracy zaczął zamulać, a charakteryzuje się to między innymi tym, że sam pasek w windowsie podczas wysuwania klatkuje, wszystko chodzi o wiele wolniej, filmy skaczą, w grach dzieje się tam samo, filmy na YT skaczą, a wszystko to dzieje się z małymi przerwami, podczas których, przez...

Logi - Kilkusekundowy czarny ekran

Jakiś miesiąc temu przeinstalowywałem Windowsa a dwa tygodnie temu pojawił się taki problem :Gdy włączam komputer pojawia się czarny ekran trwa od kilkunastu sekund do minuty potem pojawia sie obraz windowa czyli to :Kliknijpo tym gdy już się załaduje znów...

Logi - Profilaktyka

Witam wszystkich,Mam poważny problem z komputerem - po jakimś czasie od uruchomienia muzyka zaczyna "skakać" i dosłownie nic nie da się zrobić z komputerem. Na Windows7 64 Wygląda to trochę tak jakby system wachlował procesami, a nie wykonywał właściwie żadnej pracy. Proces bezczynności ma ok 95-99%...

Logi - Wykryto trojany

Wczoraj wykryłem 3 trojany.Logi są do tematu.Defragmentacjia ...hijackthisLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 21:13:13, on 2008-12-01Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16735)Boot mode: NormalRunning...

Problem z Mój Komputer

Zasyfionego nie mam bo mam 3 programy do czyszczenia rejestru itd itp. Antyvira ma Norton AntyVirus 2008i mam jesze Ad-Aware Profesional 2007. NIe powiedzalem jeszcze ze wczoraj sciaglem aktualizacje do windowsa Service Pack 3.ComboFix 08-05-09.1 - McLaren 2008-05-10 15:03:56.1 - NTFSx86Running from: C:\Documents and Settings\McLaren\Pulpit\ComboFix.exe * Created a new...

Logi - Win32:adware

Witam.Mam problem z komputerem otóż za pierwszym razem komputer się zawiesił po zrestartowaniu kompa przy wczytywaniu się windowsa resetował się formatowałem jedna partycje gdzie windwos się znajdował.Po jakoś tygodniu tez sam problem nastąpił wtedy wykryło mi Win32-Adware-gen[adw]. Zaniosłem dysk to wujka wykryło...

FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41549

Logi - Zwalniający internet, BSODy

Ostatnimi czasy internet wyraźnie zwolnił - czasami wczytywanie strony trwa kilkanaście sekund, mimo że na pozostałych komputerach korzystających z łącza jest ok. Pojawiają się również BSODy, m.in. INVALID_KERNEL_HANDLE. Załączam log z ComboFixa:CODE-BOXComboFix 09-06-10.02 - Michał 2009-06-11 15:55.1 -...

Logi - Usuwanie zbędnych sterowników

witam,bardzo proszę o sprawdzenie :ComboFix 10-04-19.08 - Bartek 2010-04-20 20:16:56.1.1 - x86Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600.3.1250.48.1045.18.1023.560 [GMT 2:00]Uruchomiony z: c:\documents and settings\Bartek\Pulpit\ComboFix.exeAV: Kaspersky Internet Security *On-access scanning disabled* (Updated)...

Twój program antywirusowy

Mój program antywirusowy to Norton 360 Jestem (choć może powinienem napisać, że byłem) wiernym użytkownikiem pakietów Symanteca od 2002 roku. Muszę przyznać, że aż do teraz byłem z ich softu bardzo zadowolony, pomimo wielu negatywnych komentarzy co do zamulania komputera. W końcówce roku 2007 zgodnie ze swoim wewnętrznym przekonaniem, oraz kończącą się...

[wirus]

Witam!To mój pierwszy post i ogólnie temat więc jeżeli napisze coś nie tak to prosze mnie poprawić.Więc tak.Chciałem ściągnąć sobie program "Fraps".Na "zewnątrz" ten plik wyglądał jak normalna instalka Frapsa ale to był wirus i od tego momentu za każdym razem jak wchodze w jakiś folder to wyświetla mi się komunikat:Attention,(user)!Some dangerous viruses detected in...

[wirus]explorer exe i inne problemz Virus Trojan

Witam sprawa jest taka coś się stało z explorer.exe jak uruchamiam kompa i wogule się nie włacza explorer ctrl+alt+del uruchomiam go pomiga(czyli pojawia sie i znika) kilka razy i wylaczy sie czasem się włączy ale jak tylko wejde w moj komputer i jakiś folder wylacza sie exploler. I JESZCE nie ktore strony sie nei wczytuja albo wczytuja bardzo pomalu...