Skocz do zawartości


w tel lg e460

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: w tel lg e460


Komputer, Rozsądek i Cenna

Może mam doświadczenie w składaniu kompów, które wymyślił ktoś inny, ale zawsze nasuwało mi się, że mam troszeczkę za małą wiedzę pod względem komponowaniu kompów, zawsze wiele do życzenia pozostawało u mnie chłodzenie komputera, ale dziś chciałbym podzielić się z wami moją wiedzą na temat podzespołów."Pamiętaj że oszczędzać można na cukierkach i kinie, ale nigdy na sprzęcie RTV, AGD,...
  • Archiwum
  • napisane 05 01 2008 14:20
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 1434

Pomoc w wyborze procesora, pamięci ram i SSD

Dostałem zadanie trochę z-upgradować komputer ojca aby posłużył jeszcze z rok, dwa lata.Obecne podzespoły:pegatron 2a73 socket 775 lgaintel core 2 duo e4600 2,40 ghz4 gb ram ddr2 400mhz pc2-6400radeon hd 2400 xt zamierzam kupić:8 gb ram 800 mhz, czy wogóle się opłaca czy lepiej dołożyć 4gb 400 mhz (tak jak jest...

Zwiększenie wydajności starego PC

Witam. Posiadam zestaw komputerowy ktory ma okolo 8-9 lat. Planuje poużywać go jeszcze głownie przez 3 lata. Zależ mi na lekkim podniesieniu wydajności. Na całość posiadam około 500zł. Specyfikacja:Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E4600 2.40GHzKarta Graficzna: Ati radeon hd 3450Płyta Główna: ASUSTEK p5k seRam: 2x ADATA...

Problem z Pamięcią Ram

Witam mam taki problem mam 3 gb ram i jak dodaję kolejną pamięć 1 gb to komp nie chce się włączyć na 3 gb normalnie chodzi . Proszę o pomoc :) Procek: Intel core 2 duo E4600 2,4Ghz , Dysk twardy 260gb , Karta Graficzna 1gb Nvidia Gforce GT 630. Płyta główna Acer EQ35M . 

Wyciek kodu rabatowego

Wyciekł kod rabatowy na grudniową promocje w xkom kod jest aktywny Smartfon kod rabatowy: samsung-gsmSamsung Galaxy J3 2017 https://www.x-kom.pl/p/368822-smartfon-telefon-samsung-galaxy-j3-2017-j330f-dual-sim-lte-czarny.html 699,00 złSamsung Galaxy J7 2017 https://www.x-kom.pl/p/376940-smartfon-...

Duży telefon (1500zł)

Witam,potrzebuję rady w sprawie telefonu w cenie ok. 1500zł. Mam kilka pytań:1. Czy kupowanie telefonu na Allegro jest całkowicie bezpieczne? Czy nie dostanę podróbki? (chodzi mi o to, że na Allegro jest dużo telefonów w bardzo korzystnych cenach)2. Teraz najważniejsze, czyli:...

Sprzedam ASUS Zenfone 4 + ASUS VivoBook - Zestaw

Witam serdecznie. http://allegro.pl/asus-zenfone-4-asus-vivobook-zestaw-i5794191329.html Na aukcji oferuję zestaw ASUS. Gdyby kogoś interesował sam telefon lub sam laptop, to proszę pytać w prywatnej wiadomości. Cena: 1850 zł za cały zestaw W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech (X7-200MP).2. Mysz ASUS UX300...
  • Giełda
  • napisane 20 11 2015 17:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2053

Problem z włączeniem telefonu Xiaomi Redmi Pro

Witam, od wczoraj mam problem z telefonem Redmi Pro (rocznik 2017). Telefon był w kieszeni, nagle zaczął się wyłączać potem się załącza pokazuje logo miu  i się wyłącza, po czym znów załącza i tak w kółko. Po przytrzymaniu przycisku wł/wył wogóle się wyłacza , przy przytrzymaniu znów się wł do loga i znów...

reklamacja w Play

Witam wziąłem telefon z play na 3 lata, przy czym od jakiegoś czasu zaczął mi się psuć a tel jest na gwarancji. Na dzień dzisiejszy czeka mnie 7 reklamacja a mój tel nadal się psuje. Od ostatniej reklamacji nawet nie upłynął miesiąc a już się tel...

Lenovo IdeaPad Y700-17ISK + akcesoria BCM

Link do licytacji na allegro: http://allegro.pl/lenovo-ideapad-y700-17isk-akcesoria-bcm-i6645593407.html Witam. Mam na sprzedaż ciekawy zestaw dla graczy. Co sprzedaję? 1. Laptop: Lenovo IdeaPad Y700-17ISK. 2. Podkładka pod mysz: Lenovo Y Gaming Mouse Mat. 3. Mysz: Lenovo Y Gaming Precision Mouse. 4. Słuchawki: Lenovo Y Gaming...
  • Giełda
  • napisane 21 12 2016 18:23
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 2152

[Sprzedam] Laptop + telefon + akcesoria = zestaw ASUS

Witam serdecznie. Na aukcji oferuję zestaw ASUS. http://allegro.pl/show_item.php?item=5817043911 Cena: Licytacja od 1550 zł bez ceny minimalnej. W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech.2. Mysz ASUS.3. Torba ASUS.4. Notebook ASUS VivoBook.5. Smartfon ASUS Zenfone 4.6. Clear Case - etui marki ASUS do smartfona ASUS Zenfone...
  • Giełda
  • napisane 24 11 2015 01:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1909

wpływanie na poglądy

To jest napisane parę lat temu więc przykłady mogą być już u niektórych trochę zatarte w pamięci i wydawać się trochę dziwne ale jest tu pokazane coś ważnego .Są metody oszukiwania ludzi w internecie poprzez wpisy , komentarze pod artykułami . To są metody między innymi metodami .Opisze je teraz mam nadzieję , ale tylko trochę . Rozwińcie to , uczcie się o tym , można szukać pod hasłami :...

Problemy z połączeniem laptop z telefonem przez hotspot/tethering

Witajcie. Leżę w szpitalu więc liczyłem, że przez te kilka dni by czas szybciej minął pogram sobie na laptopie. Mam wykupiony pakiet danych ale gdy ustawiam swój telefon by udostępniał internet laptopowi przez hotspot lub tethering to mam problemy...Strony niby się normalnie pobierają ale gdy uruchamiam gre League Of Legends lub Battle.net od Blizzarda...

Nowa platforma - zadbaj o bezpieczeństwo telefonu

 Wprowadzamy nową, innowacyjną platformę służącą zwiększeniu bezpieczeństwa telefonów komórkowych, tym samym obiecujemy drastycznie zredukować plagę globalnych kradzieży telefonów ;komórkowych, która w ciągu ostatnich 10 lat wzrosła o 700%. Nowa Platforma i Aplikacja wspierana z funduszy...
  • Kosz
  • napisane 26 02 2015 11:23
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1978