Skocz do zawartości


via unknown nvidia nforce 7025 630a mcpp68se high definition audio controller

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: via unknown nvidia nforce 7025 630a mcpp68se high definition audio controller


Problem z nagrywarką DVD-R

Wiem że może wrzuciłem kilka nie potrzebnych rzeczy ale wolę wrzucić wszystko niż trochę. Mam nadzieję że ktoś pomorze, bo szukałem tego długo i chyba wszędzie i nic nie moge znaleźć Płyta główna Typ procesora DualCore AMD Athlon 7550, 2500 MHz (12.5 x 200)Nazwa płyty głównej ASRock N68C-S UCC (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, 2 DDR3 DIMM, Audio...
  • DVD/CD/BlueRay
  • napisane 25 11 2012 14:06
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 9034

Problem przedni panel

Elo mam maly problem nie dziala mi przedni panel w kompie program via hd audio deckKarta dźwiękowa nVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE) - High

Problem z kartą dzwiekową Via VT1705

Witam, mam problem, spędziłem dziś cały dzień i nie udało mi się go rozwiązać.Kupiłem głośniki 5.1 Logitech X-530 po podłączeniu gra tylko 2 głośniki + subwoofer.Myślałem że jest to wina systemu który nie był formatowany przez 2 lata. Zrobiłem reinstalację systemu Windows.Po zainstalowaniu sterowników z płyty którą dostałem przy zakupie jednostki problem występował nadal, pomyślałem że może...

Logi - Prośba o sprawdzenie

Dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że już wszystko jest ok, ale miałam jakieś problemy z OTL po wklejeniu i wykonaniu skryptu. Program nie odpowiadal i musiałam ponownie uruchomić komputer.Oto log z AutoRuns"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File...

Logi - Wyskakujące reklamy w IE

Witam!Od mniej więcej dwóch dni mam problem z wyskakującymi reklamami w IE. Podczas normalnego użytkowania komputera pojawiają się zawsze dwie te same reklamy w nowych oknach IE (bądź 'file not found"). Po zamknięciu pojawiają się po ok 10-20 min ponownie. Czy ktoś może mi pomóc? Zamieszczam logi... Z góry dzięki.OTL Extras logfile created on: 2010-10-24 18:28:57 - Run 1OTL by...

Logi - Home new tab w Google Chrome

Log OTL:All processes killed========== OTL ==========Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{036451d5-97b6-4882-a0cb-0f3b6de4df8d}\ deleted successfully.Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{036451d5-97b6-4882-a0cb-0f3b6de4df8d}\ deleted successfully.C:\Users\Robert\AppData\Roaming\HomeTab\HomeTab.dll moved...

uciążliwy malware - logi z OTL

"HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" "" "" "" "2014-08-11 13:49"+ "RtHDVBg_DTS" "HD Audio Background Process" "Realtek Semiconductor" "c:\program files\realtek\audio\hda\ravbg64.exe" "2014-05-13 14:24"+ "RTHDVCPL" "Menedżer Realtek HD Audio" "Realtek...

Logi - snog/hugeKue.class co to jest?

Zerknij raz jeszcze jak możesz, bo wyżej nie uruchomiłem programu jako administrator."HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File not found: rdpclip""HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" "" ...

Logi - snog/hugeKue.class co to jest?

Log z usuwania OTL zaraz wstanie z autorunsaAll processes killed========== OTL ==========64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7}\ deleted successfully.64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7}\ deleted...

Logi - Usuwanie Live Security Platinum

Witam,Również złapałem tego "antywirusa", przez którego nie mogę uruchamiać żadnych programów, nawet wyłączyć laptopa. Zrobiłem raport logów OTLem, które przesyłam poniżej. Mam nadzieję, że pomożecie mi to usunąć.I raport OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry key...

Problem z uruchomieniem po wymianie procesora

Witam!Postanowiłem trochę zmodernizować sprzęt wymieniając procesor. Podając w sklepie rodzaj gniazda na płycie, polecono mi ten procesor AMD Athlon X2 7750 Black Edition.Niestety , po zamontowaniu nawet bios nie chce ruszyć. Poszperałem trochę w necie i próbowałem według tych wskazówek. Reset biosu - żadnej reakcji. Odłączenie karty graficznej i wyjęcie kości ramu - żadnej reakcji....

KOMPUTER SIĘ WIESZA

Witam mój problem polega na wieszaniu się kompa sprzęt jest nowy wszystko poskładałem dobrze wciąż nie mogę się pozbyć tego wieszania obraz staje w miejscu myszka nie reaguje tylko reset zostaje i znowu działa nie wiem co robić dzieje sie to nieregularnie podmienialem grafike ,odlaczalem urzadzenie po urzadzeniu, myslalem ze to wina ktoregos z podpietych urzadzen ale dalej to samo skanowałem...
  • Archiwum
  • napisane 16 09 2008 00:47
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 2923

Jaka pamięć do Asus M4N68T-M

Ta płyta nie obsługuje więcej niż 8GB pamięci. Więc maksymalnie możesz zakupić pakiet 2x4GB 1333 CL9 na dwa sloty. 8GB moduł nie zadziała.Witam! Według tych danych może obsługiwać więcej: Kod Producenta M4N68T-M V2 Typ gniazda procesora Socket - AM3 Obsługiwane procesory PhenomII /AthlonII /Sempron seria 100 Producent...
  • Pamięci RAM
  • napisane 01 01 2014 22:41
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 7724

problem z grafiką ati radeon hd 3600 series

EVEREST Home Edition © 2003-2005 Lavalys, Inc. -------------------------------------------------------------------------------- Wersja EVEREST v2.20.405/pl Strona domowa http://www.lavalys.com/ Typ raportu Kreator raportów Komputer KRZEPS-02756C37 Generator raportu Krzeps System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail) Data ...
  • Karty graficzne
  • napisane 03 01 2009 16:45
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 11589