Skocz do zawartości


u800

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: u800


Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Simlock Samsung U800

Proszę o pomoc w zdjęciu simlocka z telefonu Samsung SHG-U800 z sieci Orange.Z góry wielkie dzięki.
  • Simlock Samsung
  • napisane 03 08 2008 17:11
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 22696

Simlock Samsung U800

potrzebuje pomocy potrzebuje sciagnac sima z samsunga sgh-u800 jest wziety w salonie t-mobile w angli czy jest taka mozliwosc dziekowa za pomoc i gory szacunek dla tego co mi pomozesz !
  • Simlock Samsung
  • napisane 03 08 2008 17:11
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 22696

Jaki telefon wybrać?

Witam.Kończy się mi umowa w Orange i po rozmowie z konsultantem ,wybrałem aparaty ;SE K800i,W880i i Samsung U800,jeszcze może byc Nokia 5220 I 3110 clasic.Dodam,że pisac sms nie będę ,nie muszę iść piksele w aparacie,ale musi mieć solidną obudowę,dobry wyświetlacz i przyzwoitą (jak na tel.)jakość dzwięku i oczywiście MP3.Co możecie doradzić z tych telefonów?

Telefon do 150zł w Play.

Osobiście szajsunga bym nie polecał. Po u700 uważam, że te telefony można o kant [wiadomo czego] roztrzaść. Nie bede biadolił jakie to te samsungi złe są, ale zdjęcia, muzyka i menu leżą. Może się cos w tym u800 zmieniło, ale osobście w to wątpie.Skup się na standartach, czyli Nokiach i SE. [jak Cie pociąga LG to też można go wziąć i sprawdzić jak śmiga -...

Telefon do 150zł w Play.

Samsung SGH-U800 jeszcze tego bym dodal do listy zainteresowania

Simlock Samsung U800

Witam . Proszę o pomoc w zdjęci blokady simlock w U800. Tel. był w angielskiej sieci o2 , gdy włożę kartę sim z ERY wyskakuje napis : Phone Freeze karta SIM niedostępna.
  • Simlock Samsung
  • napisane 03 08 2008 17:11
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 22696

Konfiguracja Internetu w tv Samsung Smart U8000

Proszę o pomoc w następującej sprawie: w stacjonarnym (Win 7)mam internet z neostrady (livebox).Przez wi-fi odbieram internet w laptopie.I wszystko jest ok. Ale, gdy próbowałam połączyć tv (ma wbudowane swoje wi-fi) Samsung U-8000 z internetem, napotkałam problem. TV "widzi " moją sieć, mój komputer, czyli wyświetla...

SGH U800 - cichy głośnik

czy wszystkie Samsungi tak mają, że cicho grają? np. SE czy Nokie grają bardzo głośno, a mój Samsung gra 2 razy ciszej co najmniej. a może to mój fon jest jakiś wadliwy? ma ktoś z was też tak?

Simlock Samsung U800

Witam...Czy orientuje sie ktoś może czy da sie ściagnąc jakimś kalkulatorem (kodem) simlocka z tego modelu telefonu...?prosze o odpowiedz
  • Simlock Samsung
  • napisane 03 08 2008 17:11
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 22696