Skocz do zawartości


sciaganie simlocka za darmo z lg a 133

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: sciaganie simlocka za darmo z lg a 133


Simlock Samsung Galaxy S GT-I9000

Instrukcja jak zdjąć simlocka z telefonu Samsung Galaxy S GT-I9000 Android za darmo, krok po kroku:1. Pobieramy i rozpakuwujemy plik Generate Unlock Windows.zip. Plik można pobrać z tej strony.2. Podłączamy Samsunga do komputera.3. Uruchomiamy plik Generate_Code.bat.4. Znajdujemy linie...
  • Simlock Samsung
  • napisane 08 03 2011 00:51
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 28513

Nokia 6680 i simlock

Probowalas(es) na necie,wpisujesz w goglodajce "sciaganie simlocka" i masz wszystko napisane co i jak i za darmo.wystarczy wpisac *#06* wyskoczy ci numer seryjny tel a reszta to tylko dostosowanie sie do podpunktow.Ja to mam problem do tej pory,bo za mojego to 350pln...
  • Kosz
  • napisane 02 02 2006 18:52
  • Odpowiedzi: 32
  • Wyświetlenia: 10035

Simlock iPhone 4, 4S za darmo

WitamPoniżej przedstawię opis ominięcia simlocka w iPhone 4 i 4S. Obsługiwane są wszystkie wersje na których da się zrobić jailbreak, i wszystkie wersje basebandu.Jeśli mamy zrobiony jailbreak możemy się zabrać do pracy wchodzimy w cydię i wybieramy "Manage"Następnie wybieramy "Sources"W prawym górnym rogu naciskamy "edit" a...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Czerwiec 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

simLock z motorolii U9

hejka mam pytanko-widze ze masz pojecia o ściaganiu simlockow a ja jestem zielona-mam do sciagniecie simlocki z motorolii u9 i z nokii 2630 jak to sie robi? bardzo prosze o odpowiedz.kiedys sama sciagnelam sobie simlocka z sonyEricssona w910i z sony Ericssonow umiec siagac ale...

[Poradnik/Opis/Download] JDownloader

Witam. Jezeli poradnik umieszczam w zlym dziale, to bardzo przepraszam oraz prosze o jego przesuniecie. Jezeli moj poradnik jest dobrze zrobiony i moderator uwaza ze przyda sie uzytkownikom, to prosze o przyklejenie.No to zaczynamy!Dlaczego JDownloader?+ Automatycznie wkleja linki do Zbieracza Linkow, po ich skopiowaniu+ Bardzo prosty w obsludze+ Obsluguje wszystkie strony hostingowe...
  • Poradniki
  • napisane 23 02 2010 21:16
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 11441

Simlock Nokia Wszystkie Modele Kazda Sieć

AUTOMAT 24HOferujemy usługę odblokowania telefonów Nokia z każdej sieci za pomocą koduBez wychodzenia z domu – bez utraty gwarancjiZaufało nam już kilka tysięcy osób.Tutaj znajdziesz instrukcje do zdalnej kalkulacjiTylko u nas otrzymujesz ZA DARMO program oraz instrukcje, dzięki którym bezproblemowo odczytasz potrzebne dane.Nie jest Ci potrzebny żaden...
  • Simlock Nokia
  • napisane 24 10 2014 19:24
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 16256

Simlock Nokia 6080 i 6070

może ktoś wytłumaczyć jak sciągnąć simlocka na nokie 6070 ? http://forum.idg.pl/telefony-f130-sciagani...sam-t85107.html - to mi nie działa...bardzo proszę bo to pilnew czym problem?NOKIA 6070IMEI: 354562014650718SIEĆ: PLUS#pw+707 210 023 552 735+1#Model: 6070IMEI:353246011953454Operator: ERAProszę pilnie bo nie mogę...
  • Simlock Nokia
  • napisane 08 08 2008 22:22
  • Odpowiedzi: 503
  • Wyświetlenia: 265945

Simlock Sony xperia z3 Compact

Serio? Nie ma innej mozliwosci,jak na przyklad program,czy tez Polska strona simlock cos tam...? Chodzi o sciaganiecie simlocka z Sony Xperia z3 Compact z sieci O2 oraz EE
  • Simlock Sony SE
  • napisane 20 11 2016 00:50
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 17391

Zdejmowanie Simlocka w telefonach

Z powodu że wielu piszę na forum o zdjęciu Simlocka z telefonu xxx, postanowiłem stworzyć krótki tutorial - dotyczy on telefonów Nokia.Uwaga: Przez zdjęcie Simlocka na telefonie, tracisz jego gwarancję.Krok 1: Do zdjęcia Simlocka potrzebujemy model naszego telefonu oraz IMEI,...
  • Poradniki
  • napisane 12 01 2010 21:05
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 39062

Opis zdjęcia Sim-Locka z Samsung G600 i J700

Witam oto sposób na darmowe zdjęcie sim-locka z Samsunga G600 1 - Włącz telefon bez karty SIM 2 - Ściągnij pokrywę baterii i włóż nie akceptowaną kartę sim (bez wyłączania telefonu) 3 - w pełni zresetuj * 2767 * 3855 # , telefon się przeresetuje i idzie do Menu 4 - Kustomizacja kodu simlocka * 7465625 * 638 *...
  • Simlock Samsung
  • napisane 03 04 2008 16:30
  • Odpowiedzi: 53
  • Wyświetlenia: 199019

Simlock Motorola V3r

Witam, posiadam telefon Motorola V3r i kabel usb, czy za pomocą jakiegoś programu lub strony www da rade ściągnąć simlocka z tego telefonu za darmo? Jednak wolałbym opcję usuwania simlocka bez zdejmowania obudowy, (jeśli jest taka możliwość...) ...

Simlock Nokia BB5

poprosze o pelny opis sciagania simlocka z noki n70 z gory wielkie dzieki za poswiecenie czasu i poizdrawianie moge pobrac tego programiku skad mozna go pobrac jakas swiezsza informacje prosze dzieki z goryNOi mam pytanie dostales ten pelen opis jak mozna sciagnac z noki n70 simlocka...
  • Simlock Nokia
  • napisane 30 05 2007 10:01
  • Odpowiedzi: 262
  • Wyświetlenia: 363169