Skocz do zawartości


sb5101e

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: sb5101e


modem motorola sb5101e - jak rozdzielić sygnał na dwa komputery.

Witam!Otóż posiadam internet kablowy 3-4mb/s oraz modem motorola sb5101e. Chciałem rozdzielić sygnał z gniazdka na 2 komputery. Kupiłem rodzielacz wszystko jest ok. Zakupiłem drugi taki sam modme, podłączem go i.. nic. Świeci się tylko power, a receive mruga tak jak by nie mogło znaleźć rzadnego sygnału odbiorczego ( tak mi się wydaje ) Nawet jak...

Problem z routerem TL-WR740N

Witam zakupiłem router TP-Link WR740N... normalnie internet mam podłączony po przez modem motorola sb5101e, dostawcą jest TOYA. Kablem USB podłączony jest do komputera stacjonarnego, a LAN do laptopa. Podłączyłem router kablem jaki mi dali do WAN i LAN modemu oraz kablem sieciowym z portem routera a Ethernet. Po konfiguracji na jakies 2 min jest internet...

[Pomoc] Konfiguracja Router'a / Multimedia Polska

Witam !!Jako ze leszcz ze mnie w temacie sprzętu tak więc proszę o małą rade!!Internet mam z Multimedia Polska, posiadam łącze 6 mega...Mam do tego modem Kliknij Tutaj..Tylko problem w tym ze multimedia nie pozwala na podłączenie własnego routera(sknery:P)!!!A moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość obejścia tego. Dowiedziałem się ze potrzebuje router z...

[Pytanie] Jak podłączyć Router

..Podłączasz go normalnie do Router'a poprzez RJ45. Mam identyczny w domu, i także korzystam z Router'a.Tutaj masz calutką instrukcję obsługi w razie problemów.. Click Here

[Pytanie] Jak podłączyć Router

Witam Wszystkich. Mam pytanie odnośnie podłączenia routera do sieci kablowej . Mam tutaj modem Motorola w sieci kablowej i jest on obecnie podłączony do kablówki,ale ma bardzo dziwną wtyczkę której nie mogę podłączyć do nowego Routera. Pytanie jest takie czy są jakieś końcówki żeby z jednej strony podłączyć tę obecną wtyczkę a z drugiej żeby pasowało do routera?Dodam jeszcze że ten stary modem...