Skocz do zawartości


s 5570

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: s 5570


Pamięć RAM

Witam, chciałbym zapytać się o rade dotyczącą zakupu pamięci do komputera. Mianowicie sprzet jaki posiadam nie jest wystarczającą dobry by odpalić (bez klatkowania) jakiejkolwiek gry z wyższej półki. Wiem, że pierwszorzędną i najbardziej racjonalną decyzją był by zakup pamięci RAM i tu moje pytanie, co byście polecili do takiego sprzętu? może przydało by się coś jeszcze wymienić? Załączam...
  • Archiwum
  • napisane 20 01 2008 19:46
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 1443

Wyskakujące okna, reklamy...Wirus?

Jezeli chodzi o AdwCleaner juz czytalam, korzystalam i powywalam to co trzeba bylo i w sumie nic sie nie zmienilo a reszte przesyłam tutaj:Additional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 31-10-2013Ran by Aneta at 2013-11-09 23:56:37Running from D:\ProgramyBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center...

Logi - Funkcje w programach nie działają + uber zamuł

All processes killed========== OTL ==========Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\ deleted successfully.Registry value HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\\mctadmin deleted successfully.Registry value HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce\\mctadmin deleted successfully.Registry value...

Logi - csrss.exe - włam na facebooka

Witam.Od jakiegoś czasu podczas logowania się na moje konto na fb zauważyłem że ktoś wyłącza mi czat.Nikt oprócz mnie nie zna mojego hasła. W ustawieniach konta pojawiają się dodatkowe logowania.Zauważyłem w procesach dziwny jak dla mnie proces - csrss.exeProszę o sprawdzenie moich logów z OTL. Myśle że coś oprócz csrss sie znajdzie jeszcze Z góry dziękuję OTL.txtOTL logfile created on:...

Logi - Dziwne działanie systemu

Ogólnie system działa, ale czasem pojawiają się dziwne problemy z aplikacjami (lubią się przywiesić, lub w ogóle nie uruchamiać) oraz przymulenia systemu. OTLOTL logfile created on: 2011-06-29 13:20:39 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.24.2 Folder = C:\Users\mic\Desktop64bit- An unknown product Service Pack 1 (Version =...

Komp siadl po podlączeniu 2 dyskow

nie wiem czy dysk dziala bo bios mi sie nie włącza .No ale skoro wzięłeś go od kumpla, to kumpel chyba powinien wiedzieć czy działa?
  • Archiwum
  • napisane 06 10 2007 10:24
  • Odpowiedzi: 12
  • Wyświetlenia: 1377

Vista czy Xp?

ja mam viste i nienarzekam doprawdy duzo gier niedziala ale jest spoko pozdroNo właśnie o to chodzi Vista jak na razie najlepiej nadaje się do pracy biurowej, odośnie gier nie ma w tym momencie sensu jej instalacja, ponieważ można się nieźle nadziać (kupujesz trochę starszą gre, no mam taaaki dobry komp, musi działać. Przychodzisz do domu, patrzysz, gra nie działa. Czemu? bo vista. )
  • Windows Vista
  • napisane 08 09 2007 15:16
  • Odpowiedzi: 24
  • Wyświetlenia: 18017

używany komputer

Procesorem Intel -i.3 -530. Turbo -4 x 3,5 GHz- 8MB Cache z opcją przy OC do 4 x 4,0 GHzPłycia główna Gigabyte H.55M-S.2H + Wi-Fi , obsługującej procesory i.5 oraz i.72 karty Graficzne na pokładzie :1- szybka karta Graficzna Radeo HD.5570 OC z 1 Gb pamięcią2 - karta Graficzna -Intel HD.4600pamięć DDR.3 - 8 Gb Kingstone- w opcji Dual Channel z rozbudową do...

Składanie PC

http://www.morele.net/inventory/info/NrREzj/ dysk i grafa z starego kompa (jaki dokładnie model 5570? )

Komputer się zacina i długo wyłącza.

ASROCK 980DEPROCESOR AMD FX-6300ATI HD 5570HDD 500GB SEAGATEZAS. TAKEME 500 W System Windows 7 Ultimate 64-bitowy, wkleję jeszcze screen: http://zapodaj.net/189e662b45f9e.png.html A screen'ów HDTune nie wklejam, bo nie mogę otworzyć żadnych pobranych plików a nie mam tego programu zainstalowanego, a antyvirusa mam AVG

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Wymiana Niepotrzebnych części Od 500 do 800zł

Witam.Jestem nowy i chciał bym sie zorientowac czy za 500zł-do 800/900zł Wymienił bym czesci w swoim komuterze. Komputer składa sie z :intel celeror 2,66 , Ati Radeon 5570 HD 128 bit 1gb ram ddr3 , 1,5 ram ddr2 ,asys p5gpl-x se . Komputer chce zrobic tak aby te nowe gry ktore sa by na nim chodziły. Oczywiscie czesci w tym zakresie co podałem to jest moj...

NIe wykrywa karty dzwiekowej zintegrowanej

Witam ostatnio kupiłem do swojego kompa "Hp dc7700 " karte graficzną "asus 5570" i od czasu podłaczenia karty system wogóle mi nie wykrywa karty dzwiekowej relatek ;/ na samym początku wyskakiwał mi bład że nie wykrył sterownika w menadżerze urządzeń "pci simple communications" myślałem że to własnie realtek ,znalazłęm...

Orientacyjny Ranking Kart Graficznych

Przedstawiam ranking orientacyjny do względnej skuteczności różnych kart graficznych. Lista sprzyja wyższej rozdzielczości i szybszych procesorów Z początku listy umieściłem już zabytkowe karty graficzne byście mogli zorientować się ile modeli kart było wcześniej, a co jest teraz Mystique Rendition V1000 ...
  • Karty graficzne
  • napisane 04 10 2011 20:53
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 10798