Skocz do zawartości


p 350

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: p 350


x na ekranie czerwony

Wklej logi FRST 1  raportAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 13-04-2015Ran by Artur at 2015-04-14 16:58:23Running from C:\Users\Artur\DesktopBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be...

Wyskakujące okna, reklamy...Wirus?

Jezeli chodzi o AdwCleaner juz czytalam, korzystalam i powywalam to co trzeba bylo i w sumie nic sie nie zmienilo a reszte przesyłam tutaj:Additional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version: 31-10-2013Ran by Aneta at 2013-11-09 23:56:37Running from D:\ProgramyBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Czerwiec 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...

Pomoc przy doborze zasilacza

Witam serdecznie! Jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym prosić was o pomoc przy wyborze zasilacza.Mój sprzęt Intel Core i3 3240 LGA  3.4Ghz 1155 Palit Geforce gtx 750 1Gb GDDR5Pamięć Ram 4gb ddr 3 jedna kość (nie pamiętam marki i szczegółowej specyfikacji)Płyta Główna: Asus P8H61-MX Otóż mój budżet jest prawie znikomy chciałbym zmieścić się poniżej 100 (wiem że to...

Logi - Kontrolne sprawdzenie

Po pierwsze nie poradzilem sobie z kasperskim:Information about applications and operating system components in which vulnerabilities have been detected. C:\Program Files (x86)\Google\Picasa3\plugins\expwebsites\expwebsites.yti C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe C:\windows\SysWOW64\msxml4.dllorazInformation about...

[FAQ] POLECANE Zasilacze Komputerowe - 2015r

Zasilacz to najważniejszy element komputera który zasila każdy jego element  Jego słaba jakość może doprowadzić do spalenia któregoś z podzespołów, warto o niego zadbać, aby był odpowiedniej jakości a sprzęt działał długo i cicho bez skoków napięcia.  do 150zł Be Quiet! SYSTEM POWER 7 350WFSP Hexa HE-400 400WChieftec GPA-400S8 400WCorsair...

Jaka płyta główna z procesorem do [500PLN]

Płyta główna ASROCK E350M1m-ITX, AMD E-350, A50M, 2x DDR3, 1x PCI-E, VGA, DVI, HDMIcena 240zł. Płyta główna ASROCK C70M1m-ITX, AMD C70, A50M, 2x DDR3, 1x PCI-E, VGAcena 200zł Płyta główna ASROCK E35LM1m-ITX, AMD E-240, A50M, 2x DDR3, 1x PCI-E, VGAcena 195zł Płyta główna GIGABYTE GA-E...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

WitamJak w temacie, proszę o sprawdzenie logów. Mogę dodać, że komputer bardzo długo się włącza (Windows po załadowaniu potrzebuje wciąż około 2 minut by otworzyć proces explorera).OTL.txt:OTL logfile created on: 2012-11-02 10:03:09 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Patrryk\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type =...

Logi - Zablokowany Facebook

OLT. TxtOTL logfile created on: 2012-09-16 15:40:56 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.61.5 Folder = C:\Documents and Settings\o e m\Moje dokumenty\PobieranieWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.6001.18702)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format:...

Komputer stacjonarny (multimedialny, kultura pracy, stosunek cena/jakość, 2000 zł)

Karty dźwiękowe zintegrowane z płytą gówną mają 8b dźwięk, karty dodatkowe mają 16b i 24b (w opisach używają kanały).Wiadomo że najlepszy dźwięk masz z karty 24b tylko że ucho ludzkie nie jest doskonałym odbiorcą dźwięku dlatego do słuchania wystarczy ci karta zintegrowana i będziesz zadowolony. Tym bardziej że masz w systemie program obsługujący kartę, sterownik w kórym możesz sobie zrobić...