Skocz do zawartości


n9005

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: n9005


Tablet Lenovo Yoga Tab obciąża sieć

Gdzie to mogę sprawdzić /zmienić? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tablet Lenovo Yoga Tab obciąża sieć

Posiadam Internet stacjonarny w domu od usługodawcy Orange. Internet udostępnia po wifi router tp-linka. W przypadku połączenia z siecią komputera i tablet yoga tab mam problem z internetem. Jest połączenie ale nie można przeglądać stron gdyż wszystko bardzo długo się otwiera. Wyłączam tablet i wszystko jest ok. W czym tkwi problem?Wysłane z mojego SM-N9005...

Komputer się wyłącza przy pierwszym starcie

Od jakiegoś czasu mam następujący problem. Po całkowitym wyłączeniu laptopa i włączeniu go komputer wyłącza sie po pokazaniu się logo Windows. Przy drugim uruchomieniu system startuje normalnie. System to Windows 10 a sprzęt to laptop dell. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  • Windows 10
  • napisane 10 12 2015 22:05
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2395

wybór smartfona

Z tych bardziej mocniejszych smartfonów, na których pojdą właściwie wszystkie gierki to stawiałbym raczej na: - Samsung Galaxy Note 3 N9005;- Samsung Galaxy S5 G900F;- Nokia Lumia 1520; Szczególnie ta ostatnia jest chyba najbardziej wypasiona z wymienionych telefonów. Można sięo tym przekonać wchodząc na tą specyfikację techniczną:...