Skocz do zawartości


n7100

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: n7100


[Instalacja Windows 7 na laptopie] z bootowalnego pendrive

Aktualizacja BIOSu pomogła, oba dyski działają poprawnie obojętnie czy w miejscu na HDD czy w kieszeni po nagrywarce. Także już nieaktualne. Wysłane z mojego Samsung Galaxy Note2 GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  • Windows 7
  • napisane 07 08 2015 13:53
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3234

[Instalacja Windows 7 na laptopie] z bootowalnego pendrive

Witam Potrzebuję pomocy. Chce zainstalować system Windows 7 professional x64 na moim laptopie Lenovo Z50-70 . Ostatnio kupiłem kieszeń 9,5mm w miejsce nagrywarki i dysk SSD Crucial MX200 250GB , dysk już wrzuciłem do laptopa. Bootowalny pendrive stworzyłem z poradnika na forum i już raz z niego na starym dysku instalowałem system. Problem polega na tym, że jak włączam laptopa takim małym...
  • Windows 7
  • napisane 07 08 2015 13:53
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3234

[Dysk SSD] 250-500 GB co polecacie?

A czy ten coś ustępuje modelowi Crucial bx100 ? Wydawało mi się że transfery ma lepsze mx200 http://allegro.pl/show_item.php?item=5548827732 I ten mx200 dołączyłem do zamówienia ale jak coś może jeszcze mam czas na zmianę decyzji. Może być ten z linku? Wziąłem jeszcze kilka rzeczy i ograniczyłem się z kwotą na dysk w okolice 400 zł. Wysłane z mojego Samsung Galaxy Note2 GT-

[Dysk SSD] 250-500 GB co polecacie?

Witam, chciałbym przyspieszyć jeszcze mojego laptopa Lenovo G50-70 (z tego co pamiętam model) i chciałbym dokupić dysk SSD 2,5" i kieszeń USB do nagrywarki. Dysk myślę kupić ~250-500 GB, budżet na dysk jakieś 400 - 700 zł , co byście polecili na obecną chwilę z modeli 250 i coś z tych 500 GB ? Wysłane z mojego Samsung Galaxy Note2 GT-N7100 za pomocą...

Akwarium Słodkowodne 40L

Podejrzewam że długo rośliny ci nie pociągną na tym świetle. Jeśli akwarium jest z prostą szybą lepiej zrobić sobie obudowę samemu lub kupić gotową i mieć w niej odpowiednie świetlówki. Co do rybek to możesz sobie kupić stadko neonów czerwonych, tylko zwracać trzeba uwagę w sklepie czy nie mają białych narośli na płetwach i czy dziwnie nie pływają, to takie częste choroby ich w sklepach....

Kody promocyjne do Morele i agito

Coś wiadomo może już z tym kodem ? Wysłane z mojego Samsung Galaxy Note2 GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Karta dziekowa i sluchawki do GRY

Zdjęcie pudełka Wysłane z mojego Samsung Galaxy Note2 GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Karta dziekowa i sluchawki do GRY

Ja używam tego Creative x-fi i mi działa na Windows 7 pro 64 bit Wysłane z mojego Samsung Galaxy Note2 GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

ile prądu pobiera komputer?

Dawno się tak nie pośmiałem, dzięki :D A m.in do obliczenia ile zużywa ci komp są też specjalne liczniki które się wkłada do gniazdka. Lub pewnie można wyliczyć w jakimś kalkulatorze internetowym wpisując podzespoły. Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Najlepsza marka telefonu komórkowego

Samsung? Gdyby nie KNOX oraz blokada przez którą nie ogę używac kart operatora tunezyjskiego (podczas moich wakacji w tym kraju) jak przez zablokowaną możliwość używania nieoryginalnych akcesoriów (jak folia oczhonna czy etui nie-od-Samsunga) może byłby najlepszy. A tak... a tak jest tylko dobry. Ale i tak używam smartfona od tej firmy (teraz GT-N7100,...

Samsung Galaxy Note 2 zakupiony w Angli

Witam zakupiłem sobie w Angli Samsung Galaxy Note 2 GT-N7100 bez przemyślenia sprawy i teraz mam pare pytań na które chciałbym znać odpowiedz.1.Czy telefon bedzie działał w Polsce (obsługiwał Polskich operatorów) nie ma simlocka2.Czy nie będe miał żadnych problemów z połączeniem internetowym3.Telefon nie posiada Polskiego Menu czy można to zmienić...