Skocz do zawartości


n150

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: n150


Jaki router z podanych wybrać?

Witam napisałem wczoraj temat związany z wyborem routera dostałem kilka odpowiedzi ,ale niestety nadal nie jestem pewien jaki z nich byłby najlepszy ,prosiłbym o pomoc w wybraniu najlepszego.Pozdrawiam http://allegro.pl/tp-link-tl-wr841nd-router-300mbps-wi-fi-dsl-pppoe-i4164810043.htmlhttp://allegro.pl/router-pentagram-cerberus-p6361-standard-...

Zestaw komputerowy - ocena

Ja używam. :) Dobra, moja propozycja jest taka. Wyciągnąłem ze skarpety dodatkowe 110zł. Zaoszczędziłem na chłodzeniu procesora 90zł, dodatkowym wiatraczku do niego 25zł, 25zł na mniejszym dysku, 25zł na tańszej obudowie posiadającej jeden mniej wiatraczek, 25zł na dodatkowym wentylatorze do obudowy. W sumie 300zł pozwalające na przesiadkę z Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit...

[1200] netbook

Polecam Samsunga N150http://allegro.pl/samsung-n150-plus-n450-2gb-160gb-10cali-mat-8h-w7-i1194748655.html

[5500] do gier, nagrywania, oparacje na plikach

Witam. Chciałbym kupić nowy komputer za max 5500 zł (sama stacja, bez monitora, klawiatury i myszki). Będę go używał przede wszystkim do gier oraz operacji na dużych plikach (kompresja, 4-20gb). Zdarzy mi się też nagrać jakiś filmik z gry. Chciał bym mieć jakąś kartę sieciową wifi aby nie bawić się w ciągnięcie kabli z pokoju obok. Karta nie musi być jakaś dobra, bo mam internet tylko 10mb i z...

Dziwny problem z internetem

Problem jest dziwny i złożony dlatego obawiam się że będę się musiał rozpisać.Wszystko zaczęło się kiedy zepsuł mi się komputer(płyta główna lub procesor)(jakieś 3 tygodnie temu),miałem wtedy od jakiegoś czasu windowsa 10 zaktualizowanego z windowsa 8.1. Miałem po serwisie wymienione wszystkie części oprócz karty graficznej i dysku Hdd. Używałem przed awarią karty sieciowej NETGEAR 1000m

zasilacz do zestawu

witam panowie mam problem jaki zasilacz kupić do zestawu juz mam wybrany a koszt zasilacza najlepiej by był do 300 zł a oto zestaw Proc : i5 4690 k   Płyta główna : Msi z97 gaming 3 -Ram : Pamięć Crucial Ballistix 8GBKarta: MSI GTX 970 GAMING 4096 MB DDR5  Dysk SSD HyperX FURY 120GB SATA3     Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB...

Samsung n150

Witam, posiadam noteboota Samsung n150...Chciałbym by działał troszkę płynniej niż aktualnie (atom 1GB ramu na win 7) i myślałem nad zmianą systemu na ubuntu Czy duża będzie różnica?
  • Notebooki
  • napisane 10 04 2015 19:43
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 3090

router d-link go-rt-n150 - zrywane połączenie

Tak jak w tytule tematu model mojego routera to :  router d-link go-rt-n150 . Wydaje mi się że problem jest właśnie z nim gdyż po jego resecie zawsze internet wraca. Zakupiłem go dwa dni temu więc zużyty racze nie jest.Mój problem polega na tym że pare razy na godzinę zrywa mi połączenie z internetem (żółty trójkącik na symbolu sieci). ...

Dość nietypowe pytanie - wymiana

Witam, na stanie posiadam starego notebooka firmy samsung n150...Jako, iż przeżył on już swoje-klawiatura odmawia posłuszeństwa, a obudowa jest w stanie tragicznym. Moje pytanie brzmi: Czy jest możliwość zrobienia z niego "komputera stacionarnego" ? Myślałem nad zakupem mini/zwykłej obudowy do której powkładam podzespoły z notebooka, lecz nw czy da rade...
  • Notebooki
  • napisane 24 08 2014 12:19
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 3241

Zestaw komputerowy - ocena

Cześć.Zastosowanie komputera : gry z serii Total War, filmy, przeglądanie internetuMaksymalna kwota : 3700złKtórych części potrzebuję : pudło + monitor 23-24 caleCzy będę podkręcać sprzęt? : nieCzęści z poprzedniego komputera : żadneInne : zestaw będzie użytkowany przez 5 latMoja propozycja, proszę o ocenę:Procesor: Intel Core i5-4670 /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/Chłodzenie: SilentiumPC Fera 2...

No active partition found

Witam serdecznie. Mam problem z swoim netbookiem Samsungiem N150P po instalacji Windowsa XP. USB do instalacji XP'ka robiłem poprzez program FlashBoot który dołącza do USB program FDisk do edycji i ustawiania partycji. Niestety podczas dzielenia partycji tym programem coś schrzaniłem i teraz nie mogę...
  • Windows XP
  • napisane 28 02 2012 11:04
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 7938

Kaspersky do Samsunga n150?

hejproblem jak w temacie - czy ten Kaspersky Internet Security 2012 BOX pociągnie na netbooku Samsung n150? Taki właśnie mam, a kasperskiego chce kupić jako program antywirusowy tylko ze na 3 stanowiska. Co możecie mi powiedzieć na ten temat? Czy netbook nie bedzie mulił? Teraz mam noda32 ale mam wątpliwości co do niego wiec chce zmienic na Kaspra. dzieki

Router Netgear N150

Witam wszystkich! Proszę się nie śmiać że jestem aż tak zielony. Mam internet Orange Freedom i kupiłem wczoraj router Netgear N150 Wireless ADSL2+ Modem Router DGN1000. Pierwszy problem jaki się pojawia to że nie umiem dobrze go podłączyć . Router został podłączony do zasilania, kabel Ethernet również został podłączony do komputera. I został mi kabel...

Netbook w granicach 1000zł

Wszystkie (większość, bo są chlubne wyjątki ) netbookow ma dokładnie taką samą specyfikację i ich osiągi nie różnią się specjalnie między sobą. Ja od 8 - 9 miesięcy mam samsunga n150 i nie narzekam. Nie jest to demon prędkości, ale taka specyfika tych komputerków. Jak powiększysz mu ram do 2GB to będzie już spoko