Skocz do zawartości


m110

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: m110


Simlock Samsung SGH-M110

Wygrzebalem, ze SGH-M110 jest pod kontrola systemu operacyjnego -Samsung Proprietary, nie wiem w jakiej wersji, czy to nowy, czy stary....napewno telefonik jest nowiutkilink do stronyhttp://www.samsung.com/ph/products/gsm/gsm...=Specifications.
  • Simlock Samsung
  • napisane 06 02 2008 18:20
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4996

Simlock Samsung SGH-M110

Czy ktos wie, czy z tytulowego Samsunga SOLID (moze SGH-M110) latwo sciaga sie simlocka???Bede wdzieczny za informacje, bardzo pilne....PozdrPrzemo
  • Simlock Samsung
  • napisane 06 02 2008 18:20
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 4996

sterowniki do lan i audio Acer Aspire M1100

Witam! Jakiś czas temu zakupiłem płytę główną z komputera Acer Aspire M1100. Wszystko fajnie dopóki nie prze-instalowałem swojego systemu na Windows 7 Ultimate w wersji 64 bitowej. Dokładniej to za żadne skarby nie chcą chodzić sterowniki z oficjalnej strony Acer'a. Potrzebuję sterowników LAN i Audio. Proszę o szybką pomoc, ponieważ bez komputera...
  • Notebooki
  • napisane 17 10 2012 19:20
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 4762

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Jaki telefon? Nie za drogi

Jeżeli chcesz dobry tel i wyjątkowo dobrze wykonany, to polecam Ci Samsungi z serii F np F480 jak sie nie myle. Ja mam duże zaufanie do Samsunga to co mój telefon ze mna przechodzi to szczerze wątpie żeby inny tyle wytrzymywał ( Samsung M110 - jak czołg, dosłownie) nie jest to wypasiony tel ale w końcu wybrałem ze względu na przeznaczenie. Co do rodzaju...