Skocz do zawartości


laptop msi do 9000 zl

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: laptop msi do 9000 zl


Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking polecanych laptopów i Ultrabooków 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Listopad 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2020 r. , które...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia...

Logi - Kontrolne sprawdzenie

Po pierwsze nie poradzilem sobie z kasperskim:Information about applications and operating system components in which vulnerabilities have been detected. C:\Program Files (x86)\Google\Picasa3\plugins\expwebsites\expwebsites.yti C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\java.exe C:\windows\SysWOW64\msxml4.dllorazInformation about...

Laptop do 2500zl (i do Linuksa)

Witam, przymierzam się do zakupu nowego laptopa do 2500zl na studia (informatyczne), który będzie służył do programowania, internetu, małych wirtualizacji, może czasami mało wymagających gier. Będę pracował na Linuksie, wiec systemu nie potrzebuje. Lapek będzie sporo podróżował (dom <-> uczelnia), ale niekoniecznie będzie używany w czasie podróży....

Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą...

[SPRZEDAM] MSI PE60 7RD i7-7700K 7gen; GTX1050; 8GB; 1TB + GRATIS

Po dwumiesięcznym pobycie w USA planuję sprzedać 2-miesięcznego GAMINGOWEGO laptopa MSI. Jest to model MSI PE60 7RD. Lapek posiada 4 rdzenie z intela i7 7700 czyli najnowszej 7generacji. Dodatkowo karta graficzna nVidia GTX1050, która miażdży w najnowszych grach.Do tego...
  • Giełda
  • napisane 04 10 2017 12:44
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2195

Podstawka pod laptopa ~200zł

Witam, nie wiem czy to dobry dział :) Planuję kupić podstawkę chłodzącą pod laptopa ponieważ znudziło mi się podstawianie jakichś [beeep]reli pod laptopa i przyda się jakiś wiatraczek.Nie chce żeby koszt wyniósł więcej niż 200zl i oczywiście będę zadowolony z czegoś tańszego.Mój ...
  • Notebooki
  • napisane 18 09 2013 21:40
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2734

Dziwne spadki fps na laptopie!

Witam!Mam dość nietypowy problem który zaczął się stosunkowo nie dawno na laptopie MSI GE60 2 PL. Specyfikacja:CPU: i7 4710hq 3.5 ghzGPU: Geforce GTX 850m 2gb ddr3 OCRAM: 8 gb ddr3OS: Windows 10 pro x64Laptop swego czasu mial wymieniana plyte glowna na gwarancji poniewaz nagle...