Skocz do zawartości


l500

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: l500


[2000zł] Problem w wybraniu komputera

Potrzebuję szybkiej pomocy w wybraniu komputera. Mam tu parę wybranych Laptopów i nie mogę się zdecydować. Jakbyście mogli podajcie mi jaki i dlaczego jest najlepszy. SONY VAIOSony Vaio VGN-NR38M/S Dual Core T2390 1.86GHz, 2GB, 250GB, DVDRW, X3100, 15'', VHPLink do produktu:SONY VAIOAcer Extensa Procesor: Intel Core 2 Duo T6600Pamięć RAM: 3 GBDysk twardy: 320 GBPrzekątna ekranu [cal]:...

Jaki laptop z listy? [dla studenta, ok 2000 zł]

Czesc Mam kilka laptopow do wyboru sposrod ponizszej listy. Ktory wedlug was bylby najlepszy dla serfowania po necie, odtwarzania i storowania duzo muzyki oraz ogladania filmow ?Te lapki sa w sklepie w moim...

Laptop - Windows 7 - strasznie się mongoli

Witam!Mam straszny problem z obsługą mojego laptopa. Jest już lekko wiekowy Toshiba L500D o parametrach: Procesor: AMD Turion X2 Dual Core Mobile RM-74 2.20 GHzRam: 4 GBItp. Chodzi o to, że strasznie muli, nie mogę obejrzeć filmiku na youtube, bo praktycznie jest to takie skakanie obrazu, przesuwanie w dół przeglądarki jest już bolesne. Nie...

Toshiba Satellite L505D- nie działają klawisze funkcyjne.

Zainstaluj ponownie: Toshiba Hotkey UtilityJuz zainstalowałem i w menadżerze jest aplikacja "Toshiba Hotkey Utility"Ale dalej nic.Tak sie dzieje jak CCleanerem oczyszczasz rejestr - CCleaner kasuje ci klucze potrzebne dla Hotkey Utility.Hmm, no moze to być prawda, bo akurat właśnie uzywalem CClanera. Czyli co teraz pozostaje zrobić.??
  • Notebooki
  • napisane 03 02 2013 02:04
  • Odpowiedzi: 13
  • Wyświetlenia: 9519

Toshiba Satellite L505D- nie działają klawisze funkcyjne.

Zainstaluj ponownie: Toshiba Hotkey Utility
  • Notebooki
  • napisane 03 02 2013 02:04
  • Odpowiedzi: 13
  • Wyświetlenia: 9519

wyłączanie sie laptopa Toschiba satellite L500 1Q9

Witam serdecznie!Mam pewien problem z moim sprzętem , z którym nie mogę sobie sam poradzić. Proszę Was o pomoc!Mój laptop włącza się przez około 20-30 minut . Efekt jest taki, że przez pierwsze pięć minut jest czarny ekran a w jego lewym górnym rogu miga znaczek "-".Pózniej zaś prosi abym się zalogował i tak następnie muszę czekać ponad 20 minut aby na ekranie pojawiły się...
  • Notebooki
  • napisane 31 12 2012 00:39
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 4359

niewłączanie się kompa

Witam serdecznie!Mam pewien problem z moim sprzętem , z którym nie mogę sobie sam poradzić. Proszę Was o pomoc!Mój laptop włącza się przez około 20-30 minut . Efekt jest taki, że przez pierwsze pięć minut jest czarny ekran a w jego lewym górnym rogu miga znaczek "-".Pózniej zaś prosi abym się zalogował i tak następnie muszę czekać ponad 20 minut aby na ekranie pojawiły się...

Problem z HDD w notebooku , nie można zbootować.

Witam mam laptopa Toshibe Satelite l500D PSLT0E.Mam problem z dyskiem MK3263GSX gdy ten dysk jest w laptopie to praktycznie nic nie mogę zrobić tylko do ustawień biosa i do bootowania mogę wejść ale gdy dysk jest odłączony od laptopa to da się przeinstalować tylko jak? jak on jest odłączony.Troche siedziałem przy nim i odkryłem że to może być problem ze...

Problem ze startem systemu Windows 7

Jak kupowałem to miał zainstalowanego windowsa7 ale już przeinstalowywałem go teraz próbowałem 2 raz przeinstalować go ale nic z tego a jeżeli chodzi i Recovery to nie mam pojęcia jak to zrobić.Model laptopa: Toshiba Satelite L500D-149 PSLT0E-00G00DPL
  • Windows 7
  • napisane 27 01 2012 12:42
  • Odpowiedzi: 21
  • Wyświetlenia: 13225

Toshiba - Okropne piszczenie z głośniczków

A więc, to jest laptop TOSHIBA SATELITE L500-1EK. Sterowniki umiałbym zaaktualizować zrobię to i napisze czy pomogło.Pozdrawiam.@ Tylko mam problem ze znalezieniem tych sterowników. Mógłbyś pomóc?
  • Notebooki
  • napisane 30 09 2011 20:50
  • Odpowiedzi: 15
  • Wyświetlenia: 12352

Toshiba Satelite L500 jakie sterowniki?

Sterowniki do Satellite L500 Windows XP z listopada tego roku Plus Intel GM45 sterownik do płyty głównejProblem z instalacją sterowników od karty muzycznej został szeroko omówiony przy instalacji Windows XP na laptopie Acer (przyklejony temat).
  • Notebooki
  • napisane 14 12 2009 08:37
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 6006

Toshiba Satelite L500 jakie sterowniki?

Witam. Niedawno kupiłem laptopa L500- 1 GF byłem zmuszony zainstalować na nim win XP ponieważ mam takie programy do pracy które działają tylko pod tym systemem. Pojawiły się dwa problemy ze sterownikami:1. Audio Device Definition Audio Bus taki błąd pomimo że zainstalowałem sterowniki do karty muzycznej i mam dźwięk.2. Kontroler magistrali zarządzania...
  • Notebooki
  • napisane 14 12 2009 08:37
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 6006

Laptop za 3000zł (gry)

Ten Acerek aspire 5738g w sumie grafikę ma w porządku i za tę cenę możesz kupować( chociaż allegro to ja też bym odradzała, kumpla ostatnio skroili na 4 stówy i teraz musi biegać po sądach). Tylko nie wiem jak w acerach jest z głośnikami, bo pewnie tez by CI się dobre przydały, a w tej kwestii najfajniejsze są Toshiby (głośniki harman-kardon), plus fajny, przejrzysty ekran(np, model