Skocz do zawartości


l170

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: l170


Jak powiększyć pamieć RAM?

Jestem bardzo zdenerwowany!!!Kabel juz wysłali i przeprosili ale tu cos jeszcze innego okazuje sie ze mój komputer nie współgra ze starym monitorem. Podłączam z kablem który łączy komputer z listwą (wziąłem od starego kompa) i co sie okazuje komputer dziala CD ROM sie otwiera widac ze wszystko działa w komputerze myszka i klawiatura tez ale monitor nie tylko lampka miga tak samo i...
  • Archiwum
  • napisane 27 10 2007 11:22
  • Odpowiedzi: 50
  • Wyświetlenia: 7842

Komputer z monitorem do 2500zł

Witam, dzisiaj kolega złożył mi komputerz nastepujacymi parametrami:Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ 2 GhzPłyta: MSI K9N Neo-FRAM: 512 DDR2 PatriotGrafika: ASUS EAX550/HM/512/TD/256/A Nagrywarka DVD: LG H22Obudowa: Mustang 400WMonitor: HP L1706Chcialem sie Was zapytac co sądzicie o podzespołach czy są dobre czy też nie ... i jak oceniacie...
  • Archiwum
  • napisane 01 12 2006 01:55
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 3076

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Simlock Samsung L170

Witam!Czy istnieje mozliwosc zdjecia simlocka z modelu L170 samemu, przez wygenerowanie odpowiedniego kodu jakims programem, jesli tak to ktorym? World unlock 4.4 nie ma tego modelu, to moze bedzie to dzialalo przez wybranie jakiegos innego modelu z tam dostepnych ?Pozdrawiam
  • Simlock Samsung
  • napisane 05 12 2008 15:03
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3900