Skocz do zawartości


jak ściągnąc simloka z lg e 430

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: jak ściągnąc simloka z lg e 430


Simlock z SE K610i

(moze ten temat juz byl, ale jestem zalamany. jak tak to przepraszam) co sie doczytalem to jest program o nazwie "setool3" tylko nie umiem znales linka by go sciagnac....moze mi ktos poda link do niego i do innych programów by sciagnac simloka z tenefonu "sony...
  • Simlock Sony SE
  • napisane 14 06 2007 18:55
  • Odpowiedzi: 17
  • Wyświetlenia: 11451

Simlock Free Unlock

Kupilem sobei Nokia 6280 i chce sciagnac simloka moze ktos z was mi pomoze... bo chcialem z tego programu ale mi wyskakuje blad przy uruchomianiu... Jak ktos sie bedzie pisal bede naprawde wdzeczny... pozdrawiam
  • Archiwum
  • napisane 19 03 2007 15:41
  • Odpowiedzi: 32
  • Wyświetlenia: 96876

simlock motorola V3

jak sciagnac simloka na motorole V3bo nieumie znales nigdzie
  • Kosz
  • napisane 13 01 2008 13:03
  • Odpowiedzi: 12
  • Wyświetlenia: 5667

Jak wpisać kod unlock do LG ?

ok posiadam tel LG GT540 i vhce sciagnac simloka za darmo jak mam to zrobic.Przeczytalam ze mam wlozyc karte sim gdzie mam wpisac kod unlok a ja nie mam pojecia co to takiego bardzo prosze oszczegòlowy opis
  • Simlock LG
  • napisane 08 03 2011 17:01
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 36273

SIMLOCK MOTOROLA C168

Witam mam pytanie bo nie moge sobie poradzic..Jak sciagnac simloka z Motoroli c168...??Bo ona nie ma kabla wiec programem nie moge....Z grory dziekuje za pomoc..
  • Kosz
  • napisane 30 12 2007 20:32
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2692

Simlock z SE W610i

jak moge sciagnac simloka na ericssona w610i prosze o prasty sposob?/
  • Simlock Sony SE
  • napisane 12 02 2008 20:43
  • Odpowiedzi: 14
  • Wyświetlenia: 15876

Simlock z pozostałych modeli

Panowie i panie mam tel. Nokie 6500 SLIDE powiedzcie jak tu ściągnąć simloka z tego telefonu jak to zrobić ?? (jest w sieci era) A co powiecie o karcie x-sim sprawdzają się te karty w tych telefonach działa telefon bez żadnych problemów? Bo słyszałem właśnie że jest taka możliwość podłączenia pod tą kartę i że tel. Chodzi tylko nie wiem czy się to...
  • Simlock Nokia
  • napisane 19 03 2007 14:14
  • Odpowiedzi: 253
  • Wyświetlenia: 252834

kontroler ethernet problem

witam proszę o pomoc zrobiłam u corki formatasystem XP 2002karta sieciowa Realtek RTL 8139 Family Pcipłyta główna Toshiba MK 6034GSXw menadzerze zadań są żółte wykrzykniki przy :kontroler ethernetkontroler magistrali zarządzania systememkontroler Videomodem  device on high definition audio bus- no i trza by było sterowniki ściągnąc tylko nie wiem z...

Wirus Brontok

WitamMam problem z komputerem obojetnie jaki dysk podlacze a mam w srodku 3 jeden xp drugi win 7 trzeci vista, to przy probie instalacji jakiegos programu komputer restartuje sie dodaje ze zawsze mam podlaczony tylko jeden dysk i czasami sobie zmieniam dyski bo tu trzymam troche plikow i tam troche. Probowalem ściągnać Malwarebytes ale nie moge restartuje sie w tryb awaryjny obojetnie jaki...

Problem z internetem

bardzo proszę o pomoc! codziennie rano (9-16) nie mam internetu, router działa prawidłowo, komputer odnajduje sieć i się z nią łączy, ale wyświetl ami się komunikat "brak dostępu". skanowałam wszystkie komputery avastem, nie odnajduje mi żadnych wirusów. Jakiego antiwirusa powinna ściągnąc żeby się tego wirusa pozbyć? Bardzo dziękuje za odpowiedź:) 

podłączenie laptopa z HDMI do kina domowego

 Mam porty USB 2.0 a czemu to ma znaczenie? Powinienem kino podłączyć do usb? Kablem HDMI-HDMI się nie da? Gdzieś ten kabel chyba musi wejść :E najlepiej pod port USB Jeszcze jedno. W ustawieniach widzę że mogę ustawić dźwięk 2-kanałowy, czyli nie 5.1. Czy wystarczy ściągnąc jakieś sterowniki i byłoby ok? Nie raczej nie, tu zależy wszystko...

podłączenie laptopa z HDMI do kina domowego

 Na początek sprawdź jakie masz porty USB 2.0 czy 3.0 a później dobierz sobie tylko "kino domowe" co do podłączenia laptopa pod kino to potrzebujesz tylko kabel HDMIMam porty USB 2.0 a czemu to ma znaczenie? Powinienem kino podłączyć do usb? Kablem HDMI-HDMI się nie da? Jeszcze jedno. W ustawieniach widzę że mogę ustawić dźwięk 2-kanałowy, czyli nie 5.1. Czy wystarczy

Usunąłem ręcznie antywirusaa i mam problem

Cześc piszę pierwszy post na tym forum i myślę że mi pomożecie z moim problemem.Może pisze ten teamt w złym dziale ale prosze o wyrozumiałość.Ściągnałem AVG (taki antyvirus) miałem zamiar go ściągnąc na chwile zainstalowalem go przeskanowalem kompa all usunełem go tak ze weszlem na menu startu usunelem caly folder do kosza i potem clenerem wyczyscilem bo...
  • Windows XP
  • napisane 27 11 2011 13:53
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 6494

Problem recovery - amilo li 3710

Witam zgubiłem płyty recovery z vistą do mojego amilo li 3710 i niestety dysk cały jest po formacie można jakoś odzyskać orginalny system lub ściągnąc skąś płytę recovery ?Dodam że szwagier ma ten sam laptop (czy jak zrobię u niego kopię to będzie ona pasować do mojego nootboka i będzie system legalny ?) Poprawiłem ortografię
  • Notebooki
  • napisane 28 06 2011 14:47
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 3975