Skocz do zawartości


jak naprawic lexmark x4875

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: jak naprawic lexmark x4875


Vista poważny problem!

Witam problem jest następujący: przy ładowaniu visty komputer się restartuje, jest tak cały czas, mało tego próbowałem zainstalować ją od nowa ale nie chce bootować jej płyty czy to możliwe że jest ona nie bootowalna (oczywiscie w biosie wszystko OK), problem się zaczął po zainstalowaniu sterowników do lexmarka. Pytanie moje dlaczego Vista przy ładowaniu...
  • Archiwum
  • napisane 30 05 2007 20:56
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1059

[Problem] Kopiowanie

Witam, własnie kupiłem urządzenia wielofunkcyjne Lexmark x4875. Mam taki problem że podczas kopiowania dokumentów (robienia ksero) na całej długości kartki drukuje sie cienki czarny pasek. dlaczego tak sie dzieje? czy to jakas wada sprzetu czy cos z oprogramowaniem? Dodam ze podczas normalnego drukowania takiego...
  • Archiwum
  • napisane 16 10 2008 21:26
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 2561

X4875 a szybkość procesora

Witam,Posiadam drukarkę Lexmark X4875. Podczas instalacji sterowników i teście sprzętu prędkość procesora jest wyświetlana jako 4294967295 MHz (wymagane 800MHz). Instalator twierdzi, że komputer nie spełnia wymagań. Ściągałem także sterowniki z internetu ale to nic nie dało. Wie ktoś co z tym fantem zrobić?
  • Archiwum
  • napisane 27 09 2008 10:29
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1618

Windows 10 - przygotowywanie automatycznej naprawy

Witam, mam problem z Windowsem 10 (system jest po niemiecku i muszę sobie sam wszystkie komunikaty tłumaczyć). Podczas uruchamiania się systemu załącza się automatyczna naprawa, następnie na ułamek sekundy pokazuje się jakieś okienko(nie wiem, bo szybko miga), później diagnozowanie komputera i na samym końcu niebieski ekran. Na niebieskim ekranie napisane jest, że System nie został...
  • Windows 10
  • napisane 18 03 2017 09:44
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3717

Problem z głośnymi wentylatorami

Proponuję wymianę wentylatorów.http://www.morele.net/silentiumpc-wentylator-zephyr-120x120x25mm-cichy-13-6-dba-spc016-321476/Jak sprawa wygląda w środku obudowy, kurz, zanieczyszczenia itp. Można też spróbować naprawić wentylatorhttp://majsterkowo.pl/jak-naprawic-glosny-wentylator-komputerowy/.
  • Chłodzenie
  • napisane 02 04 2015 23:25
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 10299

No bootable device - insert boot disk and press any key

 Jeśli masz płytę instalacyjną Windows, zabootuj i sprawdź czy partycje są "widoczne". Jeśli tak, spróbuj naprawić instalacjeGdzie jest S.M.A.R.T? z programu MHDD jak to wykonać poniżej masz instrukcję.http://www.expressit.pl/porady-komputerowe/bad-sektory-jak-naprawic-dysk-twardy/

Chiński wirus ''żęną''

Ah.. w porządku, w sumie ciesze sie ze pomogles mi naprawic ten problem, tyle raczej wystarczy zebym mogla sobie popykac w jakies gry XD  dziekuje slicznie :)

Złośliwe oprogramowanie zepto

Witam czy ktos wie jak mozna usunac tego wirusa i naprawic szkody przez niego wykonane?? Probowalem juz adware, malwerbytes, kaspersky a teraz leci eset rescuesystem i nic nie wykrywa wirusa. Wszystkie pliki sa zaszyfrowane. Szukam tak samo porad po internecie ale to wszystkie strony daja porade jak zlapac kolejnego wirusa ;)

mikro przycinki w grach

w kazdych grach wystepuja mikro przycinki co jakis czas. Przykladowo w cs normalnie jest 200-500 fpsow bo mam fps_max 0 i co 1 minute okolo jest spadek fps do 30 na doslownie 0,2 sekundy po czym wraca do 200-500 ale denerwuje to bo przez takie cos czesto gine. Od czego to moze zalezec? sterowniki do karty graficznej testowalem pierwsze na 359 teraz mam 368 i na obu tak samo Czy aktualizacja np...

Problem z myszka i klawiatura

Witam, mam problem z myszka i klawiatura.Właczam windowsa wszystko pieknie gra gitara, loguje sie jestem juz na pulpicie wlaczam sobie przegladarke i myszka tak jak by przestawala mi chodzic bokuje sie albo na pasku zadan na pulpicie , w rogach ekranu po prostu wszedzie gdzie chce wskazac kursorem myszka tak jak by sie blokowala i nie moge nic zrobic, a z klawiatura jest tak ze polskie znaki...

Fifa 16. Spoznienie

 Witam.Mam problem z graniem w Fife od czasu kiedy powstal Origin. Fifa 11 szla idealnie potem wyszla 12 i granie z Originem. Od tamtego czasu caly czas mam problem z polaczeniem. Gra jest opozniona. Nie da sie nawiazac z rywalem walki bo caly czas jestem spozniony. Ma ktos jakis pomysl co zrobic? Tutaj polaczenie z UoTrace. Licze na pomoc! Do tego zauwazlyem ze gra czasem chodzi...
  • Gry
  • napisane 04 02 2016 18:55
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3803

ikony na pulpicie nie zmieniaja obrazka ?

zawsze gdy wlanczam kompa to na pierwszy pokaz puplitu wszystkie ikony na pululpicie maja taki sam obrazek taki jakby szablon papieru na poczatku zachwile zmienialy swój obrazek na normalny a teraz trzeba czekać dlugo a niekiedy trzeba ingerowac aby sie zmieniły. Czy da sie to naprawic ???
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 28 01 2016 18:13
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 9396

Wariujący windows 8.1

Dzieki za odpwiedz , okazalo się że dysk smiga na 100% użyciu i to powodowało zawieche i problemy z windowsem.Teraz tak odpaliłem HD Tune i zrobiłem skan dysku. Znalazl 2 uszkodzone secktory . Jak to naprawic? ;
  • Notebooki
  • napisane 16 12 2015 21:32
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 3541

Wariujący windows 8.1

Witam Serdecznie. 6  dni temu  moj komputer zwariowal :) Wlączyl się normalnie i gdy powinien wyswietlić się ekran do logowania do Windowsa nastepuje ciemność , czarny ekran z ktorym nic nie da się zrobić.Próbowałem pare razy w koncu wszedlem w tryb naprawy (przycisk windows + B + Power) . System nie znalazl zadnych błędów wiec nie mial czego ...
  • Notebooki
  • napisane 16 12 2015 21:32
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 3541