Skocz do zawartości


j400

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: j400


Pomoc przy doborze zasilacza

Witam serdecznie! Jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym prosić was o pomoc przy wyborze zasilacza.Mój sprzęt Intel Core i3 3240 LGA  3.4Ghz 1155 Palit Geforce gtx 750 1Gb GDDR5Pamięć Ram 4gb ddr 3 jedna kość (nie pamiętam marki i szczegółowej specyfikacji)Płyta Główna: Asus P8H61-MX Otóż mój budżet jest prawie znikomy chciałbym zmieścić się poniżej 100 (wiem że to...

programy java w Samsungu j400

Mam telefon samsunga j400. Chciałam zainstalować program java. Po przesłaniu do telefonu pliku jar, po próbie uruchomienia, telefon odpowiedział że nie obsługuje plików jar. W instrukcji telefonu nic nie ma na ten temat. Czy ktos wie jak zainstalować program w tym telefonie?
  • Kosz
  • napisane 23 02 2008 16:42
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1712

Simlock samsung j400

Nie chciałbym tutaj uprawiać jakiejś kryptoreklamy...Ja szukałem na chybił trafił w google, na ebay'u. Jest wiele ofert. Jedną z nich jest np. Multi-Com z siedzibą w Kolbuszowej. Na googlu łatwo znaleźć ich stronę. Zaryzykowałem. Szybko, sprawnie, stan realizacji zamówienia na bieżąco mogłem sprawdzić. Dostałem fakturę na adres domowy, a na maila dwa kody. Na maile z pytaniami odpowiadali...
  • Simlock Samsung
  • napisane 22 12 2007 18:30
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 8249

wideorozmowa - problem z obrazem

Mam problem z obrazem podczas wideorozmowy. Na ekranie zamiast obrazu rozmówcy jest kolorowa mozajka.Połączenie wykonuje z SE P990i do Samsunga SGH-J400 (to na nim jest mozajka). Sieć PlusGSM, jeśli może mieć to jakieś znaczenie.Szukałem informacji w Google i funkcją szukaj na forum ale nic nie znalazłem na ten temat (może złe słowa wpisywałem?).

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Simlock samsung j400

Witam wszystkich. Czy orientuje sie ktos jakim sposobem moge sie pozbyc simlocka z modelu J400? Czy dostepne sa jakies programy generujace kod do tego modelu lub dzialajace po kablu?Bede wdzieczny za kazde info. Pozdrawiam
  • Simlock Samsung
  • napisane 22 12 2007 18:30
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 8249

Simlock samsung j400

No wlasnie ja tez mam z tym problem. Widzialem kilka propozycji w internecie sciagania zdalnie smlockow z samsungow za pomoca kodów na podstawie IMEI. Ale nie wiem czy to zadziala i czy warto poswiecac 90-150zl. W Warszawie jeden serwis robi to za 40zl. Ale u mnie na śląsku na razie nie znalazlem jeszcze serwisu, ktory by sie tym zająl. Chyba pozostaje mi czekac, az ten model sie upowszechni...
  • Simlock Samsung
  • napisane 22 12 2007 18:30
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 8249