Skocz do zawartości


i8000

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: i8000


[Omnia2] Problem podczas pisania poziomo SMS

Reaguje przy zdjęciach i nagle zaczął reagować przy SMS.. Nie rozumiem :/PDA: I8000BVIJ1CSC: I8000IDEIJ2PHONE: I8000XXIJ1Może masz jakiś nowszy sofcik?No i nadal nie wiem dlaczego przy pisaniu poziomym nagle znika klawiatura..

Polskie menu Samsung i LG

Do ściągnięcia za darmo (rapidshare) u nas na stronie gsmpl.comw sekcji do pobrania znajdziecie archiwa spakowane pliki potrzebne do wgrania oprogramowania z językiem polski w Wasze telefony.Paczki zawierają zarówno flashery (programy do flashowania telefonów) jak i firmware, to jest pliki z oprogramowaniem pod dany model. LINK: http://gsmpl.com/index.php?id=Do_Pobraniaaktualnie do pobrania...

Zmiana telefonu

Zerwanie umowy = koszt. ok 500zł.Co do nowego aparatu to polecam Omnia i8000 lub HTC HD2

samsung wave s8500

Bierz Omnia i8000 i po kłopocie.. Na ten telefon masz wszystkiego duuużo..

[Omnia2] Problem podczas pisania poziomo SMS

Do połączenie fonika z PC przez program OCTANS:1. potrzebny jest sterownik do tego programu a nawet dwa sterowniki:###samsung CDMA Modem odpowiedzialny za część PHONE - ten jest na forum###samsung MITs USB Sync odp. za część PDA - a ten znajduje sie w activesync i jego odpowiednikach- więc zainstalujmy sterowniki, (ten z forum i całego activesync - ten drugi sterownik automatycznie się...

[Omnia2] Problem podczas pisania poziomo SMS

O masz.. a dlaczego to takie duże jest? 1 plik ma 80MB.Co to właściwie jest?Szybciej by było, gdybyś założył http server i bym to sobie ściągnął od CiebieNie każdy ma premium ACC heh..Btw. jak to się instaluje?[+] nie da się rozpakować.. wolumin 1szy jest uszkodzony...Nieoczekiwany koniec archiwumTe pliki są...

Wasz ulubiony telefon

Obecnie najlepiej czuję się z ..Ale ma on także parę wad, jak np. brak multitouch'a. To chyba najbardziej wkurza.Czasami potrafi też dłużej myśleć, jak wszystko z Windows Mobile.

[Pomoc] Aktualizacja Omnia i8000

Witam.No więc stanąłem w ślepym punkcie i "wszystko" mi stoi.Załączam screen'a aby pokazać co się dzieje..Dodaje wszystkie pliki jakie posiadam od WM 6.5.3 i ciągle jest ,że czeka na urządzenie..A po nacisnięciu DETECT pokazuje się to co na obrazku.. Druga opcja:1. DETECT2. Podłączam telefon -> WinUSB...