Skocz do zawartości


hd 695x zdfc bios mod

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: hd 695x zdfc bios mod


po dołożeniu ramu komputer ma dziwne objawy

  Płyta główna ASRock P67 PRO3 (B3) IP67 PRO3 S1155 P67 4DDR3 USB3/RAID ATX (P67 PRO3)     Karta graficzna XFX HD6950 Dual Heatpipe 1GB (HD-695X-ZDFC)  Zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm (OCZ600SXS2-EU)  bios zresetować poprzez wyjęcie baterii ?
  • Pamięci RAM
  • napisane 25 12 2015 08:15
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 7277

Logi - Prośba o sprawdzenie

Witam,Proszę o sprawdzenie logów systemu. Mam wrażenie, że komputer startuje wolniej niż zazwyczaj.OTL logfile created on: 2012-11-26 12:31:00 - Run 2OTL by OldTimer - Version 3.2.70.2 Folder = C:\Users\Anna\Documents\Aplikacje64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)Locale: 00000415 |...

Logi - Usuwanie Live Security Platinum

Witam,Również złapałem tego "antywirusa", przez którego nie mogę uruchamiać żadnych programów, nawet wyłączyć laptopa. Zrobiłem raport logów OTLem, które przesyłam poniżej. Mam nadzieję, że pomożecie mi to usunąć.I raport OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry key...

rdzenie widmo i ich przeciazenia

Witam specyfikacja processora to AMD Phenom II X4 960T Quad Core AM3 czyli widac ze jest po prostu 4 rdzeniowy a u mnie taka niespodzianka (patrz screen) nie dosc ze jest ich 6 to zdarza sie tak ze wszystkie chodza na 100% i strasznie mnie to denerwuje prosze o pomoc tutaj logi :otl.txtOTL logfile created on: 2012-06-19 11:58:52 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.49.0 Folder =...

Pamięć RAM do Asus P5N-E SLI

Witam!Chcę kupić pamięć ram do płyty Asus P5N-E SLI tylko nie wiem jaka mi wejdzie.Mam 4 sloty zajęte po 512 Mb, a chciałbym mieć co najmniej 4Gb(razem)Nie wiem czy do tej płyty może być DDR3, czy tylko DDR2. Także jaka częstotliwość taktowania ma być, żeby było dobrze?Pamięć nie musi być kompatybilną z tą, która jest teraz, bo mogę wszystkie wyrzucić i dać np, 2x2gb.I właśnie kolejne pytanie,...

Podstawowe informacji o biosie

W tym artykule przybliże wam trochę informacje o bios.To on odpowiada za prawidłowe działania naszego komputera,dzięki niemu podkręcamy jak i przywracamy komputer do ładu.A więc zapraszam:)1.BiosBIOS (akronim ang. Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) – zapisany w pamięci stałej...
  • Płyty Główne
  • napisane 26 10 2011 21:14
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 13975

Problem z komputerem i pamięcią RAM

Witam,Problem polega na tym, iż komputer przy włożeniu pamięci 2GBx2 800Mhz Dual Channel, po minucie się zawiesza i wyskakują bluescreen’y. Ale to tylko koniuszek kłopotów, cała historia poniżej.Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.Początkowa specyfikacja komputera:Płyta: Gigabyte GA-M57SLI-S4 nVidia nForce 570 SLI rev. 1.0 BIOS ver....
  • Kosz
  • napisane 14 01 2011 15:40
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3238

komputer sie zacina podczas minimalizowania filmów na yt i BSOD

Witam.Mam pewiem problem z oglądaniem zmaksymalizowanych filmów na youtube.Prawie zawsze jak oglądam jakikolwiek filmik na youtube i chce włączyć na pełny ekran to cała przeglądarka się zawiesza. Czasami od razu, czasem po kilku sekuncach zcina ekran i musze klikac esc poczekać 5-10sek by wróciło do normy. Czasami mi przy zacięciu wywala blue screena, lecz nie jestem w stanie podać kodu błędu...

[3000zł] Zestaw do gamingu na wysokim poziomie

Witam użytkownicy. W związku z tym, iż jestem zapalonym graczem komputerowym, postanowiłem odświeżyć mój komputer. Niestety gdy kupowałem TEN Komputer nie byłem zbytnio obeznany w komputerach i nie wiedziałem co będę z nim robił, ponad to został zakupiony w markecie. Ma już trzy lata z czego można...

Problemy ze startem BIOSu. P5K

"Mechanizm POST działa w ten sposób, iż BIOS komputera przed sprawdzeniem danego modułu wpisuje jego numer do pamięci pod adres 80h portu I/O - po prawidłowym przetestowaniu modułu testowane jest kolejne urządzenie - natomiast w przypadku błędu - system zawiesza...

[Zamienię] PC na laptopa

Witam. Zamienię PC na laptopa.Kontakt:GG - 32905726PS: Parametry sprzętu:System Operacyjny MS Windows XP Professional 32-bit Dodatek Service Pack 3 Data Instalacji: 06 August 2009, 21:48 Numer Seryjny: [WYCIĘTY] Windows Security Center Firewall Enabled Antivirus DisabledCPU AMD Duron Rdzenie 1 Wątki 1 Nazwa AMD Duron Nazwa Kodowa Spitfire Obudowa Socket A...
  • Giełda
  • napisane 19 01 2011 01:08
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1444

komputer nie odpala - chyba bios .

Witam. Dzisiaj ojciec dostał komputer od znajomego. Intel celeron 800mhz z wyjmowalną kością bios " 686 AMIBIOS GC 2000 AB48". Po podłączeniu komputera wszystko było ok do puki nie zajrzałem na drugim komputerze do jakiegoś artykułu mówiącego jak...

Zmulony Laptop

Podzespoły laptopa ? Smart dysku twardego z HDTune ? Temperatury podzespołów ? Jaki antywirus posiadasz ? Jak wygląda użycie zasobów - CPU i ram ?  --------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------   Komputer:   System operacyjny Windows 7 Home Premium Home Edition   Dodatek service pack...
  • Notebooki
  • napisane 24 08 2013 10:20
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 2367

Poradnik o pamięci - czyli co, jak i dlaczego

Witajcie, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajrzałem tutaj przypadkowo podczas przeglądania for internetowych. A więc zaczynajmy !1. Czym są pamięci RAM ? Jest to tzw. pamięć operacyjna w której programy typu: (Windows/Linux , przeglądarki, gry, komunikatory, dokumenty i inne) przechowują pliki, do których procesor ma szybki dostęp, znacznie szybszy niż w wypadku dysku stałego - dysku...
  • Pamięci RAM
  • napisane 24 01 2015 03:23
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 13180