Skocz do zawartości


głośniki do 300

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: głośniki do 300


Które głośniki wybrać?

Witam serdecznie wszystkich! stoję przed trudnym wyborem głośników komputerowych prosiłbym Was o pomoc w ich wyborze.Głośniki będą mi służyć do słuchania muzyki(głownie do hip-hopu,hard basu),grania oraz do oglądania filmów,rozmiar chciałbym ,żeby głośniki posiadały dobry bas...

Manta MM-1500 Thor Zestaw głośnikowy 5.1 - Tanio

Manta MM-1500 Thor Zestaw głośnikowy 5.1Zestaw głośnikowy MM1500 pozwala na otrzymanie w warunkach domowych prawdziwego dźwięku 3D. Sześć głośników to ilość wystarczająca aby odbiorca poczuł się jak w kinie. Umożliwiają uzyskanie dźwięku nieporównywalnego z żadnym zestawem...
  • Giełda
  • napisane 03 03 2009 22:48
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1978

Głośniki do 180 zł

Witam. Rozglądam się ostatnio za głośnikami do komputera. Do tej pory były żałosne Creative SBS 350 2.1, ale nastał czas na jakąś małą modernizacje. Na znanym portalu aukcyjnym moją uwagę przyciągnęły głośniki Medion Erazer x83000...

Które głośniki są lepsze?

Witam!Zamierzam kupić głośniki w systemie 5.1.http://allegro.pl/item403824439_glosniki_e...t_105w_ss_.htmlhttp://allegro.pl/item404619357_tanio_glos...woodcherry.htmlZastanawiam się nad tymi dwoma zestawami czy może ktoś mi doradzić które wybrać.Na głośniki zamierzam wydać...
  • Archiwum
  • napisane 26 07 2008 12:52
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 885

Komp za 2100 zł

Mam taka prosbe aby dobrac czesci do kompa za 2100 zl. Ma w tym byc caly komp, monitor (najlepiej 17 lcd), klawiatura, mysz, glosniki (nie musza byc jakies szalowy wystarczy 2.0). To ma byc komp dla siostry i nie potrzebna jest super karta graficzna bo ona i tak nie bedzie grala. Ona bedzie na tym kompie cos pisac, ogladac filmy itp. Chodzi o to zeby ten...

Zestaw za 3300 zł oraz 4200 zł.

Jeżeli chcesz robić duże OC, to kolega Reedd podał bardzo wydajne zestawy. Tu masz, jeżeli nie będziesz się bawić w takie rzeczy: Za 3300 zł. Techplanet.pl - Zestaw 3300 zł Za 4200 zł: - Grafika Nvidia: Techplanet.pl - Zestaw Nvidia 4200 zł. - Grafika ATI: Techplanet.pl - Zestaw ATI 4200...

Głośniki do 250-300zł

Witam. Kupuje dzis głośniki do komputera. MAm karte dzwiękową zintegrowaną z Asrock P67 pro 3 b3 . Mam do wydania 250-300zł. Jakie głosniki kupic?Czy te będą dobre? http://www.saturn.pl/glosniki-trust-gxt-38-2-1-subwoofer-speaker-set,id-870870#detail-more

Sprzęt muzyczny

witamostatnio byłem na kupnie jakiejs karty dźwiękowej i glosników 5.1 ale brat mi doradzil abym kupil sobie wzmacniacz, 2 kolumny i do tego odtwarzacz cda po co Ci do tego ten odtwarzacz cd?Btw: do czego potrzebujesz głośników (gier, muzyki, filmów?) jaka moc głośników Ci jest...
  • Archiwum
  • napisane 15 06 2008 22:02
  • Odpowiedzi: 13
  • Wyświetlenia: 1479

Problem z Głosnikami

No zaraz poszukam Czy mam jakiś inny przewód dzieki za pomoc. Jezeli to nie zadziała jakie glosniki bys mi polecił 2.1 od 200 do 450zł Myślałem nad Edifier C2XD Albo Edifier Głośnik M3300SF ;

Świetny zestaw dla YouTubera i wymagającego gracza.

Te głośniki chyba są lepsze http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-logitech-speaker-system-z623-980-000403-nastepca-z-2300-294755/ . Po co 3 karty i do tego gtx 690 i 2x 680. Wystarczy wydajne SLI z 2x GTX 670 . Drogi ten zasilacz, ten będzie ok http://www.morele.net/zasilacz-fortron-ppa10a1401-514958/

Szukam głośników

ja mam podobne pytanie/prośbę, tylko ja szukam głośniki w systemie 5.1 w granicach 300-400zł, głównie żeby przy filmach dobrze grały i muzyka śpiewała... tylko z allegro mi nic nie polecajcie,bo ostatnio miałem tam nie miłe wspomnienia..;/// Wydzielone /macsch

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które mają zamiar kupowac nowy komputer, a nie...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61369

[Sprzedam] Kino domowe THOMSON

Thomson DPL914VD zestaw kina domowegoZalety:# Umożliwia odtwarzanie video i filmów pobranych z internetu, kompatybilny z przyszłościowymi formatami DivX# Poprawia jakość obrazu przesyłanego do odbiornika telewizyjnego, telewizora plazmowego, LCD, ...# Idealny zestaw kina domowego do oglądania ulubionych filmów oraz słuchania muzyki# Pięć głośników i...