Skocz do zawartości


gtx 850m

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: gtx 850m


Test ( review ) Gigabyte GTX 460 768MB

Witam.Chciałbym Wam przedstawić recenzje karty GTX460.Jest to model firmy Gigabyte po OC z chłodzeniem Windforce. Karta wyposażona w 768MB pamięci DDR5. Karty jest z tej samej półki cenowej i wydajnościowej co HD5830. Miała premierę w lipcu 2010r. Średnia cena GTX460 to 570zł firmy Palit.. Ja za swój egzempalrz...

Nvidia Geforce GTX 850m podkręcanie.

Powiem tak nie wiem dlaczego jakikolwiek producent w dzisiejszych czasach wypuszcza jeszcze karty graficzne na pamięciach ddr3. Taki rodzaj pamięci już dawno odszedł do lamusa. Ja ddr3 miałem ostatnio w geforce 8600 GT... Po to żeby sobie zaoszczędzić a ludziom wcisnąć zalegające kości, DDR3 są kilka razy tańsze ale jest ich zapewne jeszcze tyle naprodukowanych i nie sprzedanych że trzeba...

Jaki laptop?

Już niedługo zacznę studia na politechnice i z tej okazji postanowiłem wymienić mój 12 letni komputer na laptopa od którego oczekuje:- żywotności przez przynajmniej 3,4 lata;- parametrów które pozwolą mi grać w najnowsze tytuły choćby i na minimalnych;- procesora najlepiej i7 (bez wersji energooszczędnej), 8gb ramów oraz karty graficznej która będzie na jakimś poziomie;Moje fundusze...

Nvidia Geforce GTX 850m podkręcanie.

850M GDDR3 ma wydajność gdzieś w okolicy GTX765m czyli podkręconego 760M. Skoro wywala artefakty to wychodzi na to że kończy się układ przy około 980MHz, dziwne bo gtx 860m (a to jest to samo tylko podkręcone) działa stabilnie na stock przy 1030MHz. Zapewne w tych

[4000zł] Wybór komputera do gier

Eloo... Czy na tym Lapku pójdzie GTA 5 NA FULLHD W 60 FPS? I wiedzmin 3 DG na FULL w 60fps??http://m.kurtmedia.pl/product-pol-595333-Notebook-MSI-GE70-17-3FHD-i7-4720HQ-8GB-1TB-128SSD-GTX850M-2GB-.html

Club3D HD5770 wersja 1GB recenzja

Wstęp.Witam.Chciałbym Wam przedstawić moją karty HD5770.Jest to model firmy Club3D z Accelero L2. Karta wyposażona w 1GB pamięci RAM DDR5. Karty jest z tej samej półki cenowej i wydajnościowej co GTX260. Miała premierę w ubiegłym roku w październiku. Średnia cena HD5770 to 570zł. Mi się udało wyrwać tygodniowy egzemplarz za 520zł.Specyfikacja karty...

Dziwne spadki fps na laptopie!

Ogólnie jestem niemal pewny, że powodem to obniżaznia taktowań karty graficznej był MSI afterburner w wersji beta. Zainstalowałem normalną wersje i problem zniknął i śmiem tak twierdzić ponieważ zdążyłem już trochę gier potestować i an irazu już mi się tak nie stało. Ale ogólnie zastosowałem się do Twoich zaleceń i zadbałem o obniżenie temperatur. Pamiętam kiedys zakładałem temat o podkrecaniu...

Dziwne spadki fps na laptopie!

Witam!Mam dość nietypowy problem który zaczął się stosunkowo nie dawno na laptopie MSI GE60 2 PL. Specyfikacja:CPU: i7 4710hq 3.5 ghzGPU: Geforce GTX 850m 2gb ddr3 OCRAM: 8 gb ddr3OS: Windows 10 pro x64Laptop swego czasu mial wymieniana plyte glowna na gwarancji poniewaz nagle sie wylaczyl i juz wlaczyc sie nie...

Nvidia Geforce GTX 850m podkręcanie.

A jakbyś chciał dołożyć pamięci to przecież musisz odkręcić klapkę. Na tej która odsłania podzespoły nie powinno być plomby.97 stopni to temperatura dla 4 jajowych mobilnych i7 a nie dla chłodnego i5, coś jest nie tak. Jak chcesz jeszcze męczyć pamięci to spróbuj, ostatnio gdzieś czytałem i ktoś w laptopie z GTX870m mógł zmienić power limit. Podejrzewam...

Nvidia Geforce GTX 850m podkręcanie.

Witam!Przechodząc od razu do sedna, czy jest w ogóle sens to robić? Posiadam laptopa MSI GP60 2PF Leopard Pro z karta graficzna Nvidia Geforce GTX 850M DDR3 2GB i Procesor i5 4200H 2.8 stock 3.4 turbo i temperatura w stresie karty graf przy np grze Assassin's Creed Syndicate na stockowych zegarach dochodzi nawet do...

MSI GP60 leopard - paski na matrycy i dziwny "trzask" podczas pracy.

Proszę o pomocPosiadam laptopa MSI GP60 leopard z i7 4700MQ i GTX-em 850m, Mój problem polega na tym że co jakiś czas pojawiają mi się paski na ekranie które po jakimś czasie znikają (dołącze zdjęcie), chodź dzisiaj pojawiły się i znikły dopiero po wyłączeniu i włączeniu ekranu obawiam się że to nie jest zależne od...
  • Notebooki
  • napisane 11 09 2014 23:00
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 3884

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Co warto kupić? Grudzień 2020 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Grudzień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na grudzień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na...