Skocz do zawartości


gtx 580

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: gtx 580


Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Kwiecień 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Luty 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na luty 2022 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Lenovo Y580 vs Clevo W350ETQ

Wstępu słów kilka: Ostatnimi czasy zaczęło mi brakować mocy mocy obliczeniowej w moim starym laptopie, więc zacząłem rozglądać się za nowym. Wybór mój padł na Lenovo Y580, niestety kilka mankamentów skłoniło mnie do odstąpienia od umowy zakupu dokonanego przez internet i nabycia Clevo W350ETQ.Laptopa wykorzystuję do pracy w środowisku Linux...

Jaki laptop?

Już niedługo zacznę studia na politechnice i z tej okazji postanowiłem wymienić mój 12 letni komputer na laptopa od którego oczekuje:- żywotności przez przynajmniej 3,4 lata;- parametrów które pozwolą mi grać w najnowsze tytuły choćby i na minimalnych;- procesora najlepiej i7 (bez wersji energooszczędnej), 8gb ramów oraz karty graficznej która będzie na jakimś poziomie;Moje fundusze...

[Sprzeda] Lenovo Y580 8gb ram i7 GTX660M

Witam, mam do sprzedania laptopa Lenovo Y580 ( 4-rdzeniowy procesor i7 3610qm, 8GB RAM 1600MHz, grafika GTX660M, dysk twardy na 500GB WD Black 7200 obr. 16mb cache). Pełny komplet.Cena kup teraz: 2100 złZapraszam po szczegółowe informacje i do licytacji na: http://allegro.pl/lenovo-y580-i7-3610-8gb-ram-
  • Giełda
  • napisane 17 10 2014 22:07
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1371

[sprzedam] Zasilacze, monitory, dyski zew wew, routery, chlodzenia, karty graf, plyty gl, obudowy, ramy, tusze, myszki, klawiatury, chlodzenia cpu, wiatraki

O to mam do sprzedania:Chłodzenia Thermalright TR-120 sztuk 2 po 130złPłyty gł. Asus M5A78L po 180złAsus P8Z68V po 480złAsus P5G41T po 190złAsus P8Z77 po 540złAsus P8Z68V-PRO po 480złGigabyte z77-d3h po 350złAsrock Z68Xtreme3 GEN3 po 470złKarty graf.Palit GTX560 530złPalit GTX560Ti 750złVTX HD6770 310złZOTAC
  • Giełda
  • napisane 31 03 2013 21:53
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3870

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

[6500] Prośba o ocenę zestawu, projektowanie/gry

Hejpo dwutygodniowym usiłowaniu zamówienia zestawu z prockiem i7-6700k, którego po prostu nie ma w sklepach, albo jest w zaporowej cenie, zacząłem szukac alternatywy. Wpadł mi w oko i7-5820k i po przeczytaniu recenzji i testów wybór padł własnie na niego.Ze względu na moc jaką daje nam 6 rdzeni, które łatwo można podrkęcić. Do programów graficznych, 3d i montażu powienien być idealny, a z...

Pomoc w dobrze nowych części.

Witam wszystkich. Chciałbym zmienić parę cześci w swoim komputerku na coś lepszego, żeby już było na dłużej.Obecny zestaw jaki posiadam to:Płyta główna ASRock B85 PRO4 LGA1150 ATX : HDMI+DVI+VGA+SATA3 IN - (B85 PRO4) Procesor Intel Core i5-4430 6M Cache, 3.0 GHz BOX (BX80646I54430) Karta graficzna Zotac ZT-60903-10M (gtx660)Pamięć HyperX 2x4GB...

Jaką kartę kupić... ?

No rozumiem, ale jest lepsza niż gtx750ti ? a ta gtx580 pod mój sprzęt całkiem odpada?
  • Karty graficzne
  • napisane 28 12 2016 17:18
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 9058

Jaką kartę kupić... ?

Witam wszystkich, z racji tego że jestem nowy na forum proszę o wyrozumiałość. Na kompie słabo się znam więc liczę na wasze propozycje, a więc posiadam komputer stacjonarny o paramterach: PROCESOR-AMD Athlon(tm)II X4 635 Processor 2.90 GHz PAMIĘĆ RAM- GOOD RAM DDR3 dwie kości po 2GB ZASILACZ- OCZ 500W  (20+4-pin ATX     4+4-pin CPU    6-pinPCI-E  ...
  • Karty graficzne
  • napisane 28 12 2016 17:18
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 9058