Skocz do zawartości


gtx 580 problem

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: gtx 580 problem


mobo, grafika, zasilacz i ram!

Plyta,ktora mam do sprzedania to Asus P5W DH.Byla uzywana pare miesiecy,po czym zostawilem ja w polsce po wymianie na Asus Commando.jest w stanie idealnym,nadal ma gwarancje,w pelni sprawna(pilot itd..).http://www.frazpc.pl/artykuly/482/AS...ORE/2/DUO/CZ/INastepnie grafika XFX 7900 GTX XXX EDITION 700/830,w stanie idealnym.Pudelko,kompletna.Karta kreci...
  • Archiwum
  • napisane 06 07 2007 13:38
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 831

Problem z procesorem i/lub wentylatorem cpu

Witam, mam taki problem, moim zdaniem dość nietypowy, gdyż mam (tak mi się wydaje) pewne doświadczenie z rozwiązywaniem problemów z komputerem tym bardziej ze komp jest nowy (4 miesiące ma), czyściutki po formacie, jedyne co mam na nim w chwili obecnej to program OCCT. Pierwszy raz proszę o pomoc na forum...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Weryfikacja zestawu ~5000zł

Witam, mam do oceny zestaw, który stworzyłem na podstawie polecanych zestawów, różnych opinii itd. Zestaw głównie do gier. Przydałoby się, żeby był wystarczający na kilka lat. Zestaw składany w Techplanet.pl (odbiór w Katowicach), myślałem jeszcze o Proline.pl, czy Morele.net, ale są droższe. Niestety wszyscy co trochę zmieniają ceny, sprzęt pomimo lata raczej nie tanieje. Dobry jest ten...

8800 gts problemy podczas przeglądania internetu

Witam wszystkichZwracam się z prośbą o pomoc, wyczerpałem wszystkie możliwości (tak mi się wydaje) i nie wiem co dalej robić.Ostatnio zmieniałem kartę graficzną. Najpierw kupiłem ASUSa 7800 gtx dual extreme i zaczęły się kłopoty. Pomijając niestabilność w grach zaobserwowałem nast zjawisko czasami przy przeglądaniu internetu (IE 6) ekran zamrażał się na...
  • Archiwum
  • napisane 11 05 2007 12:02
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2090

Spadki taktowań procesora

Witam mam pewien bardzo denerwujący problem z procesorem gram se gram wszystko pięknie śmiga a tu nagle z 40 fps robi sie 10 W Crysis 3 a w cs go z 230 spada do 40. Problem ten pojawia sie we wszystkich grach. Zaobserwowałem że podczas tego spadku obniża sie taktowanie i mnożnik procesora oraz napięcie.
  • Procesory
  • napisane 05 01 2016 23:28
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4524

[game] Zawieszki podczas grania....potrzebna pomoc !

Mam problem, zawiesza mi się komp podczas grania (obojętnie kiedy, podczas pauzy itp, !). Czasem wyskakuje niebieski ekran z napisem drukowanym MACHINE_CHECH_EXEPTION oraz sposób rozwiązania problemu trudny do rozczytania. W każdej grze tak się dzieje, tylko czasem w Warcrafcie można pograć z 2h i jest spokój......
  • Archiwum
  • napisane 28 12 2006 23:24
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2308

Nowy komputer - "składak"

Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX (BX80623I52500K)Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 Intel XMP X2 Grey Series (KHX1600C9D3X2K2/8GX)Płyta główna Gigabyte GA-Z68XP-UD3Karta Graficzna GeForce GTX560 Ti DCII ASUS 1024MB GDDR5(256 bit), 2x DVI, HDMI, PCI-E x2 - 1740zł= 3240zł ( karty sa w...

Jaką kartę kupić... ?

Witam wszystkich, z racji tego że jestem nowy na forum proszę o wyrozumiałość. Na kompie słabo się znam więc liczę na wasze propozycje, a więc posiadam komputer stacjonarny o paramterach: PROCESOR-AMD Athlon(tm)II X4 635 Processor 2.90 GHz PAMIĘĆ RAM- GOOD RAM DDR3 dwie kości po 2GB ZASILACZ- OCZ 500W  (20+4-pin ATX     4+4-pin CPU    6-pinPCI-E  ...
  • Karty graficzne
  • napisane 28 12 2016 17:18
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 9062

Asus 580 GTX Direct CU II - problem

Komp ma tydzień. Od początku tak jest. Myślałem, że przejdzie. Nie miałem zbyt dużo czasu na zabawę nim. Nie ma co odkurzać. Kartę wyciągałem i wkładałem parę razy . Do TV podłączałem przez DVI. HDMI nie było ruszane I TO JEST WŁAŚNIE DZIWNE ! Na TV WSZYSTKO HULA a na monitorach jest...
  • Karty graficzne
  • napisane 24 11 2011 00:09
  • Odpowiedzi: 11
  • Wyświetlenia: 4193

nowy sprzęt do 3500zł- rady wskazane

Witam,Planuje kupić sobie nowy komputer. Po wizytach w sklepach, informacjach z forum i gzaet złożylem sobie taki zestaw. Powiedzcie co zmienić żeby było lepsze i wydajniejesze. Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz LGA775 BOX \ INTEL CORE 2 DUO E8500 - 3.16 GHz BOX \ INTEL CORE 2 DUO E8600 - 3.33 GHz BOXW testach między E8400 a E8500 jest tylko minimalna różnica więć nie opłaca sie E8500...

Laptop do zastosowań multimedialnych do 1400PLN

gdyż laptop jest wyposażony w 2 chłodzenia ,1 procek 2 karta graf.  - okaże się [...]Kolegi laptop też miał dwa oddzielnie radiatory dla CPU i chipsetu oraz dla GPU a temperatury oscylowały w okolicy 90 stopni w stresie, koniec końców po 2.5 roku padło GPU :) koszt chipu i reballingu zrównał się prawie z kosztem używanego laptopa. Kupił stacjonarny i ...

Zestaw do 5000 zł

Ja nie mam żadnych problemów Poza tym szkoda by mi było kasy na 2giego GTX580 ...

[FAQ] Wszystko o zasilaczach , jaki wybrać itp.

Co to jest zasilacz komputerowy?Zasilacz komputerowy stanowi tak naprawdę serce komputera - dostarcza prąd elektryczny do wszystkich podzespołów komputera, takich jak procesor, płyta główna, pamięć, karta graficzna jak również do dysków twardych, czy napędów. Zasilacz przekształca podawany przez sieć energetyczną prąd przemienny na prąd stały.Wielu użytkowników nie traktuje jednak sprawy...