Skocz do zawartości


gtx 560 battlefield 3

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: gtx 560 battlefield 3


Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:DirectX im nowszy tym więcej efektów będzie wstanie obsługiwać nasza...

[Poradnik] Dobieranie laptopa pod względem karty graficznej

Ranking nieaktualny!! -> zobacz nasz nowy ranking kart graficznych do laptopa.Witam, pragnę przedstawić listę dobrych, średnich i złych kart graficznych. Ściślej mówiąc, w kategorii "Dobre" i "Średnie" znajdziemy karty graficzne na których będzie można pograć w nowsze gry, niekoniecznie na...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Problemy z kartą graficzną. Zniekształcony obraz

Witam serdecznie, wszystkich tutaj zgromadzonychOtóż z moją kartą GTX560 dzieją się dziwne rzeczy. Ale zacznijmy od genezyWiększość podzespołów ma z 5 lat, ale do tej pory wszystko śmigało elegancko. Wiedźmin 3 był grany, na niskich detalach, wszystko trybiło, nic się nie zwieszało. Ogólnie miód malina. Co prawda występowały jakiś blue screeny, ale...

[1950] CPU+GPU+RAM+MOBO gry/praca

Witam, maksymalny budżet: 1950 zł (w podanym przykładzie będzie przekroczony, podałem ceny z lokalnego sklepu) Posiadam obecnie obudowę, dysk SEAGATE (320 GB, 8 MB, 5900, 3.5", SATA II), zasilacz Chieftec (CFT-560A-12S) 560W, monitor 22" oraz wszelkie urządzenia peryferyjne (mysz, klawiatura, głośniki,...

Komputer do 4 tysięcy.

Witam. Jak w temacie planuje zlozyc DOBRY DO GIER komputer, w którym udzwigne wszystkie gry na ultra/high (np. battlefield3, wiedzmin 2, skyrim) i z frapsem nawet. I tak planuje go zlozyc.Obudowa: Cooler Master seria RC-3xx Zasilacz: Corsair 600 Watt CMPSU-600CXV2EUPŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte GA-Z77-DS3H iZ77PROCESOR: Intel Core i5 2500k PAMIĘĆ RAM: DDR3 4GB...

Jaka karta Graficzna

Siema planuję w najbliższej przyszłości zakupić kartę graficzną lecz nie wiem którą i czy mój zasilacz też do wymiany.wymienię jakie podzespoły mam Procesor: AMD Phenom II x4 975Ram: 4GBKarta graficzna: GeForce 9500GTZasilacz: No Name 400wmyślałem o takich kartach Graficznych i zasilacz które z nich polecacie:Karty:http://allegro.pl/asus-...
  • Karty graficzne
  • napisane 12 05 2013 21:53
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 1206

ASUS GTX560

 ASUS GTX 560 karta będzie wykorzystywana do gier głównie Battlefield 3 i inne podobne gry czy polecacie tą kartę do gier i jakie macie o niej zdanie ??
  • Karty graficzne
  • napisane 12 05 2013 12:40
  • Odpowiedzi: 15
  • Wyświetlenia: 1279

Trzy komputery i modernizacja

Kolega musi wymienic zasilacz na jakiegos corsair 430W lub XFX 450W, RAM do 2GB lub 4GB, i karte graficzna ale nie jestem pewien jaka bedzie dobze grala z tym prockiem.Jezeli na twoim komputerze chcesz grac w Battlefield 3, to powodzenia, Nowy BF3 zostal zrobiony tylko na DirectX 11, fakt twoja karta go obsluguje, ale twoja karta jest z nizszej polki i...

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Ranking polecanych laptopów 2020 r

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Kwiecień 2020 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na kwiecień 2020 r. , które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

Ranking laptopów. Jaki laptop kupić? Czerwiec 2022 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Czerwiec 2022 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na czerwiec 2022 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...

[FAQ] Karty graficzne PCI-E - jaką kupić?

AKTUALIZACJA SIERPIEŃ 2012OD 200zł do 300Gigabyte ATI Radeon HD 6670 Vertex3D Radeon HD4850301 - 400złGigabyte Radeon HD 6770Zotac GeForce CUDA GTS450 SYNERGY 401 - 500złAsus GF GTX 550Ti 1024MB501 - 600złMSI GeForce GTX 560 SEVertex3D Radeon HD6850 1GB601 - 800złXFX Radeon...
  • Karty graficzne
  • napisane 06 01 2007 13:07
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 33669

Ranking polecanych laptopów 2023 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Jaki laptop warto kupić? Styczeń 2023 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na styczeń 2023 r, które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy...