Skocz do zawartości


ga 945 plm s2 nie uruchamia sie

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: ga 945 plm s2 nie uruchamia sie


Logi - Dziwne zjawiska

okey już biorę się do pracy ...---------------------------------oto logi:OTL & exstrasOTL logfile created on: 2010-03-02 20:13:51 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.1.32.0 Folder = C:\Documents and Settings\hary\Moje dokumenty\PobieranieWindows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version...

Brak pliku msubxhro.dll - proszę o pomoc

Win XP SP3Avast wykrył w msubxhro.dll trojana, potwierdził to F-secure. Nieopatrznie zgodziłem się na wyrzucenie go.Komunikat o braku tego pliku wychodzi: wielokrotnie w trakcie uruchamiania systemu, po kliknięciu w każdą ikonkę, praktycznie przy każdym uruchamianiu czegokolwiek. Dodam, że każda aplikacja

Brak pliku msubxhro.dll - proszę o pomoc

Win XP SP3Avast wykrył w msubxhro.dll trojana, potwierdził to F-secure. Nieopatrznie zgodziłem się na wyrzucenie go.Komunikat o braku tego pliku wychodzi: wielokrotnie w trakcie uruchamiania systemu, po kliknięciu w każdą ikonkę, praktycznie przy każdym uruchamianiu czegokolwiek. Dodam, że każda aplikacja

Powolne ładowanie się Windows Xp oraz charczący dźwięk

Witam serdecznie.Od wczoraj wystąpiły u mnie widoczne błędy w funkcjonowaniu systemu;Otóż ładowanie systemu trwa znacznie dłużej(tj.ok 1.5 minuty),no i dźwięk stał się momentami charczący(podczas odtwarzania muzyki,oglądania filmów itd.).Dla wiadomości podam,iż kartę dźwiękowa to SoundMax HD Audio 0,kodeki K-Lite Codec Pack.Co do powolnego uruchamiania to...
  • Windows XP
  • napisane 27 08 2008 11:06
  • Odpowiedzi: 13
  • Wyświetlenia: 4701

komputer strasznie zamula

witam,od 2 miesiecy mam tak skonfigurowanego kompa:intel core 2 quad 2,4ghzgeforce 8800gt3gb ramu asus p5kSeagate 250GB 16MB SATAIIkomputer kiepsko pracuje, otwieranie kolejnych okienek wyraznie sprawia mu problemy.....zanim cokolwiek otworzy czasem i kilka sekund sie zastanawia;nie wiem w czym jest problem moje logi:Deckard's System Scanner v20071014.68Run by Administrator on 2008-04-21...
  • Archiwum
  • napisane 21 04 2008 20:03
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 2284

Logi - Usuwanie Live Security Platinum

Witam,Również złapałem tego "antywirusa", przez którego nie mogę uruchamiać żadnych programów, nawet wyłączyć laptopa. Zrobiłem raport logów OTLem, które przesyłam poniżej. Mam nadzieję, że pomożecie mi to usunąć.I raport OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry key...

Logi - Dziwne zjawiska

fix info OTLAll processes killed========== OTL ==========Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\\ deleted successfully.Registry key HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MountPoints2\{9c5f409f-908e-11de-82e2-001150c2715d}\ deleted successfully.Registry...

Błąd host skryptów systemu Windows

Hijack to jest program a myślałem że jakiś plik windzie Loga Hijacka czyli to:Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 17:20:11, on 2007-12-12Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16574)Boot mode: NormalRunning...
  • Windows XP
  • napisane 11 12 2007 23:40
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 3811

Niski download

Mam neostrade 512 kbps i zauwazyłem, że spał mi download wg speedtest.net kształtuje sie na poziomie 60 kbps, upload jest ok. Czyśąciłem komputer EasyCleanerem, Ad-avare; rejest sprawdzony RegDoctor. Załączam tez logi, proszę o pomoc.Silent Runners"Silent Runners.vbs", revision 52, http://www.silentrunners.org/Operating System: Windows XP SP2Output limited to non-default...

"zamulanie" systemu

Witam.Wczoraj wieczorem zainstalowalem Ragnaroka. Po zainstalowaniu wszystko dzialalo ok, ale po jakims czasie ( 30-40min ) wszystkie aplikacje strasznie dlugo zaczely sie uruchamiac, np. windows uruchamia sie ok 5 min zanim pokaza sie wszystkie ikony i pasek systemowy, a Firefox ...
  • Archiwum
  • napisane 20 04 2008 10:49
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 1292

log_problem_Spooler SubSystem App_znikające drukarki

Proszę o sprawdzenie loga. Albo przy uruchamianiu WIN XP Pro, albo nagle w trakcie dłuższej pracy - co jakiś czas pojawia się komunikat, że wystąpił problem z aplikacją "".Nie można wtedy drukować. Drukarki (HP LJ 1018, Canon MP C75, PDH Creator) znikają z folderu drukarek (na moim kopmie), jakby nie były zainstalowane, albo są, ale...
  • Oprogramowanie
  • napisane 06 03 2008 14:21
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1968

Problem z zintegrowana karta graficzna

Witam mam nastepujący problem. kupiłem nowy komputer na karcie informacyjnej gdzie pisze co mam jest napisaneze karta grafiki ktoa jest wzestawie to, POV GeForce 7200GS 128mb TC 512mb TV/DVI PCI-E (tak pisze na papierku) natomiast system widzi GeForce 7300 SE/7200 GS. Dowiedzialem sie ze moja plyta glowna ( http://www.morele.net/produkt/107210/ ) ma zintegrowana karte graficzna, jak...
  • Archiwum
  • napisane 20 07 2007 14:43
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1972

Dezinstalacja Test Drive Unlimited - coś się skopało.

Witam serdecznie forumowiczów,Jestem szczęśliwym posiadaczem Windows XP Tweaked 2.0 czyli popularnego Windowsa XP wzbogaconego o szereg przydatnych funkcji i pozbawionego bezsensownych, spowalniających komputer akcesorii i "psikusów" microsoftu. Ale nie o tym mowa, w systemie zawsze u mnie panuję porządek, rejestr jest bowiem czyściutki, skrypty optymalizujące działanie systemu...
  • Archiwum
  • napisane 15 07 2007 21:44
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1308

Komputer się nie uruchamia/zawiesza

Witam!Tak jak pewnie sporo osób na tym forum, mam problem z resetującym się komputerem. Dzieje się to w trakcie grania np. w grę Conquer, która wcale tak dużo nie wymaga. Natomiast na grach typu Lineage 2 czy Call of Duty 2, komputer śmiga jak należy. Czyli problem chyba tkwi w tej grze, ale przeinstalowywałem ją i nie pomogło. Wcześniej resetował mi się bez względu na to, czy to był rozruch...