Skocz do zawartości


g502

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: g502


Jestem początkującym graczem i potrzebuję zestawu do CS GO, LoL, Lineage i WoW

Za pół ceny znajdziesz równie dobrego mechanika... ale jak chcesz.Co do G502.. jak najbardziej ok. Za 219zł masz na tym samym sensorze DM1 Pro S. Równie dobra.

Jestem początkującym graczem i potrzebuję zestawu do CS GO, LoL, Lineage i WoW

Dzięki za odpowiedzi! Koszta nie są jakoś mega ważne, powiedzmy średnia półka. Myślałem nad myszką G502, co o niej myślicie? A klawiatura G910 logitecha? Ma ją ktoś, może ją ktoś polecić?

Wybór myszki

Witam,Nie mogę zdecydować się, którą myszkę wybrać, i dlatego potrzebuję waszej pomocy :) Moje typy to:Steelseries RivalLogitech G502 Proteus CoreZowie-EC1-AZowie FK1Jeśli macie jakieś swoje modele myszek, które moglibyście mi polecić to piszcie śmiało. Cena nie gra roli, myszki będę używać głównie do gier FPS, koniecznie przewodowa, koniecznie palm...
  • Kosz
  • napisane 12 09 2015 15:11
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4540

Porada - myszka w fps'ow

Witam.Moj stary biedny Deathadder zaczyna powoli wysiadac i przygotowujac sie na ta ewentualnosc planuje zakup nowej myszki. Czytajac i analizujac strony w tym temacie dowiedzialem sie ze najbardziej zaawansowanymi sensorami do gier fps sa PixArt'y PMW3310 oraz PMW3366 wiec wybralem 3 mozliwosci zakupu gryzoni z tym sensorem i chcialbym poprosic graczy o opinie czy warto kupic. Licze na opinie...